• «Полтава» у обласному дербі перемогла «Гірняк-Спорт» і піднялася у таблиці першої ліги
13:30, 3 листопада 2022 р.
Надійне джерело

2-го листопада СК «Полтава» у перенесеному матчі 1-го туру вдома грав із земляками із «Гірняка-Спорт» (Горішні Плавні). Нагадаємо, у гостьовій зустрічі СК «Полтава» до останніх секунд перемагав суперника з рахунком 1:0, але пропустив гол і втратив перемогу.

За схожим сценарієм проходила і перенесена гра. Рахунок у матчі відкрили футболісти СК «Полтава». На 34-ій хвилині матчу Дмитро Щербак скинув м’яч на Євгена Стрельцова, а той відправив м’яч у сітку – 1:0.

Футболісти «Гірняка-Спорт» мали шанс відігратися, але Підручний влучив у стійку воріт «Полтави». А на останніх хвилинах матчу Єгор Коваленко вибив м’яч із лінії воріт та зберіг перевагу для господарів. У підсумку «Полтава» одержала третю перемогу у першій лізі та піднялася на четверту сходинку турнірної таблиці у своїй групі.

У наступному матчі СК «Полтава» знову зіграє вдома: 6-го листопада о 13:00 відбудеться матч із черкаським ЛНЗ.