• Головна
  • НА ПОЛТАВЩИНІ ЮНІ ДЕСАНТНИКИ НАБУВАЮТЬ ВІЙСЬКОВИЙ ВИШКІЛ
15:34, 18 липня 2013 р.

НА ПОЛТАВЩИНІ ЮНІ ДЕСАНТНИКИ НАБУВАЮТЬ ВІЙСЬКОВИЙ ВИШКІЛ

Програма зборів передбачає опанування його учасниками у польових умовах теоретичними та практичними навичками загальновійськових дисциплін

Авіаційна комендатура, якою командує полковник Віктор Дейнега, цього року стала базою для проведення планового літнього польового збору дитячо-юнацьких військово-патріотичних клубів парашутно-десантного спрямування. Близько ста учасників віком від 10 до 19 років визначили представницький склад заходу, а його географія включила у себе не тільки міста Полтавської області, такі як Полтава, Кременчук, Хорол та Чутове, які представляють ВПК «Гвардія». Вперше на Полтавщині участь у зборах прийняли і представники із міст Київської області: фастівський клуб «Каскад» та обухівський — «Миротворець»

Програма зборів передбачає опанування його учасниками у польових умовах теоретичними та практичними навичками загальновійськових дисциплін, зокрема, з тактичної, вогневої, стройової та фізичної підготовки. Крім того, до курсу навчання включені і спеціальні профільні дисципліни: військово-десантна, горна, інженерно-саперна та військово-медична підготовка. Заняття проводять досвідчені інструктори, які мають досвід військової служби та відповідну фахову підготовку.

— Досвід проведення подібних заходів юні десантники набувають вже четвертий рік поспіль, і кількість бажаючих стати членами наших клубів постійно зростає, — керівник зборів — голова Полтавського обласного військово-патріотичного клубу «Гвардія» В΄ячеслав Курган. — Причому, їх специфіка та діяльність викликає зацікавленість не тільки серед хлопців, а й дівчат. Прикладом тому є і нинішній польовий збір, де кількість дівчат від його учасників складає близько 12 відсотків. Розпорядок занять максимально адаптований під армійські умови але з урахуванням вікового складу курсантів. Військові та спеціальні дисципліни доповнюємо і культурно- просвітницькими та розважальними заходами, що у значній мірі сприяє більш яскравому наповненню плану польового збору.

За його словами, активізацію своєї діяльності у клубі вбачають не тільки у зростанні кількісного складу, а й у підвищенні якості роботи по популяризації військової служби, військово-патріотичному та фізичному вихованню молоді. З цією метою у клубі розробляють пропозиції та документальну складову по створенню на базі даної авіаційної військової комендатури постійнодіючої бази підготовки юних десантників.

В΄ячеслав Курган сподівається на дієву підтримку як органів державної влади, так і керівництва військового відомства.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...