• Головна
  • 48 БАГАТОДІТНИХ МАТЕРІВ ПОЛТАВЩИНИ ОТРИМАЮТЬ ПЕНСІЮ ЗА ОСОБЛИВІ ЗАСЛУГИ
12:04, 18 липня 2013 р.

48 БАГАТОДІТНИХ МАТЕРІВ ПОЛТАВЩИНИ ОТРИМАЮТЬ ПЕНСІЮ ЗА ОСОБЛИВІ ЗАСЛУГИ

Всього в області є 127 претендентів на пенсії за особливі заслуги перед Україною

Під керівництвом заступника голови Полтавської облдержадміністрації Олександра Коваля відбулося липневе засідання обласної комісії з питань встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною.

Як повідомили в прес-службі Полтавської ОДА, цього разу члени Комісії розглянули документи 127 претендентів, які мають видатні заслуги у сфері державної, громадської або господарської діяльності, досягнення у галузі науки, культури, освіти, охорони здоров’я, спорту тощо.

Завдяки якісному опрацюванню всіх необхідних матеріалів, що здійснює попередньо Головне управління Пенсійного фонду, по всіх кандидатурах були прийняті позитивні рішення.

Таким чином, дорадчий орган виніс рішення щодо призначення пенсій за особливі заслуги перед Україною 48-ми багатодітним матерям. Ці жінки одержали відповідні посвідчення та значну грошову підтримку, яка з 35-36 відсотків від прожиткового мінімуму збільшилася до максимально можливого розміру — на рівні виплат, що одержують Герої України, тобто 40%.

Також цього разу на засіданні комісії розглядалися справи 44-х осіб, які мають трудові відзнаки. З серпня вони почнуть одержувати надбавки до пенсій від 20 до 25 відсотків прожиткового мінімуму.

Крім того, за результатами колегіального обговорення 33 вдови учасників війни отримають надбавки до пенсії за бойові нагороди своїх чоловіків у розмірі від 30 до 34 відсотків від прожиткового мінімуму.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...