• Головна
  • Полтавський лікар – анестезіолог бореться з тяжкою хворобою. Потрібна допомога небайдужих
12:30, 21 жовтня 2022 р.
Надійне джерело

Полтавський лікар – анестезіолог бореться з тяжкою хворобою. Потрібна допомога небайдужих

Полтавський лікар – анестезіолог бореться з тяжкою хворобою. Потрібна допомога небайдужих

Лікар анестезіолог-реаніматолог Микола Олексійович Рева відомий у Полтаві та за її межами як висококваліфікований спеціаліст. Він розпочинав свій трудовий шлях із Полтавської міської дитячої лікарні, а згодом очолив відділення анестезіології та інтенсивної терапії КП "1-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради". Усі містяни й мешканці області добре знають Миколу Олексійовича як висококваліфікованого спеціаліста, керівника. Він неодноразово надавав допомогу маленьким і дорослим пацієнтам, рятував людські життя, а сьогодні й сам потребує дороговартісного лікування. Микола Олексійович тривалий час бореться з важкою хворобою.

«На жаль, усі можливі фінансові ресурси родини вичерпано, але боротьба за життя доброї людини, батька, дідуся продовжується! Рідні лікаря звертаються до усіх небайдужих відгукнутися та допомогти у зборі коштів на лікування Миколи Олексійовича. Важливий будь-який внесок» - пише колега Миколи Реви, хірург Ігор Ксьонз.

Кошти можна перерахувати за реквізитами:

Картка Приват Банку 5457082226692163 (донька Анна Миколаївна Калюжна)

Давайте разом допоможемо врятувати життя!

Читайте також: «Переселенців, які мешкають в Полтаві, забезпечуємо триразовим збалансованим харчуванням» - Олександр Мамай

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#допомога #благодійність #лікування
Оголошення
live comments feed...