• Головна
  • Правоохоронці порадили полтавським маршрутникам привести в належний стан зовнішній вигляд своїх автобусів
16:05, 17 липня 2013 р.

Правоохоронці порадили полтавським маршрутникам привести в належний стан зовнішній вигляд своїх автобусів

В адмінбудівлі Управління ДАІ Полтавщини відбулась прес-конференція за участю заступника начальника обласної Державтоінспекції Віктора Поліщука, начальника відділу ДАІ міста Полтава Олександра Крайника та представників органів місцевого самоврядування на тему: «Стан профілактичної роботи серед пасажироперевізників на території Полтавської області та міста Полтава за 6 місяців 2013 року».

Дорожньо-транспортні пригоди за участю цієї категорії учасників дорожнього руху на території Полтавщини найчастіше трапляються у місцях з інтенсивним рухом, на автодорогах Київ – Харків – Довжанський (3 пригоди) та Суми – Олександрія (5 автопригод), а також в містах Кременчук (2 дорожньо-транспортні пригоди) та Лубни (1 ДТП).

«У цьому році з метою профілактики аварійності на пасажирському транспорті проведено 15 відпрацювань найбільших міст області. Під час проведення відпрацювань, Державтоінспекцією були задіяні співробітники Державної служби по боротьбі з економічною злочинністю, територіального управління Укртрансінспекції в Полтавській області, представники міськвиконкому та залучалися засоби масової інформації» - говорить Віктор Поліщук

За словами заступника начальника УДАІ на території області, за 6 місяців поточного року співробітниками ДАІ проведено 693 перевірки організацій, що надають послуги з перевезення пасажирів, з них 521 обстеження, 58 цільових перевірок та 114 контрольних перевірок. Видано 255 приписів.

Cтан контролю за роботою пасажироперевізників на території обласного центру прокоментував начальник ВДАІ міста Полтави Олександр Крайник.

«За І півріччя поточного року проведено 164 перевірки організацій, що надають послуги з перевезення пасажирів, з них 107 обстежень, 25 цільових перевірок по факту дорожньо-транспортних пригод, 32 контрольні перевірки. Перевізникам видано 43 приписи на усунення недоліків виявлених в ході перевірки» - говорить Олександр Григорович

Наприкінці зустрічі правоохоронці порадили власникам маршрутних транспортних засобів привести в належний стан зовнішній вигляд своїх автобусів, постійно проводити бесіди щодо порушень водіями Правил дорожнього руху, тощо.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...