• Головна
  • Які професії в попиті на ринку будівництва?
Новини компаній
13:00, 14 жовтня 2022 р.

Які професії в попиті на ринку будівництва?

Новини компаній

На початку війни в Україні більшість активних будівництв були заморожені, але влітку вони поступово почали відновлювати процеси та наймати персонал. Разом із цим на сайтах з пошуку роботи щодня у цій сфері відкриваються нові пропозиції роботи на будівництві. Сьогодні тут пропонуються посади від різнороба до головного архітектора із заробітними платами від 10000 до 50000 грн.

Які професії в попиті на ринку будівництва?, фото-1

Яких спеціалістів шукають у будівельній сфері?

Зараз багато будівельних бригад набирають профільних спеціалістів, наприклад, зварювальників, слюсарів, сантехніків, електриків, штукатурів та ін. Роботодавці вимагають від фахівця не менше 1 року досвіду роботи та наявності середньої спеціальної освіти або закінчених профільних курсів. На місяць працівники заробляють близько 15000-30000 грн, в залежності від обсягів виконаних завдань.

Без досвіду роботи на будівництві можна влаштуватися різноробом. В їхні обов'язки входять розвантаження матеріалів та їх переміщення по майданчику, прибирання території від сміття, асистування профільним спеціалістам тощо. Тут можна отримувати 7000-9000 грн.

За версією сайта-агрегатора вакансій Jooble, робота пропонується і наступним спеціалістам:

  • Інженери – потрібні фахівці з профілем у конструюванні, проєктуванні, електриці, водопостачанні тощо. Заробляють у середньому 20000 грн.
  • Кранівники – запрошуються для керування автокранами з вантажопідйомністю від 3 до 25 тонн. За місяць отримують 15000-30000 грн.
  • Менеджери з продажу – потрібні для роботи з базою клієнтів та послуг, матеріалів компанії. Їм пропонується зарплата 10000-35000 грн.
  • Архітектори – консультують клієнтів по всіх продуктах, займаються розробкою проєкту від ескізу до здачі будівлі. Заробляють від 15000 до 40000 грн в середньому.
  • Виконроби – керують роботу бригади на об’єкті, ставлять працівникам завдання та терміни, контролюють їх виконання, замовляють матеріали, звітуються перед замовником. Отримують близько 18000-30000 грн.

Слід зауважити, що у сфері будівництва нерідко трапляються випадки, коли роботодавці виплачують заробітну плату менше за погоджену або порушують права працівників. Щоб уникнути цього, віддавайте перевагу офіційному працевлаштуванню з укладенням трудового договору, у якому будуть прописані всі обов’язки сторін. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...