![](https://s.0532.ua/section/logo/upload/pers/11/logo.png?20250125)
15:55, 11 жовтня 2022 р.
Надійне джерело
Полтавців закликають економити електроенергію
![Полтавців закликають економити електроенергію Полтавців закликають економити електроенергію](/dist-assets/images/cap.jpg)
" Із 17:00 до 23:00 просимо не вмикати енергомісткі прилади: електроплити, електрочайники, електроінструменти, обігрівачі й кондиціонери, духовки та праски, мікрохвильові печі, кавоварки, пральні й посудомийні машини" - з таким закликом до полтавців звернувся начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.
" Учора ми всі зробили важливий внесок у нашу енергостабільність – у вечірні години зменшили енергоспоживання. Така необхідність є і сьогодні. Це необхідно для стабільної роботи нашої енергосистеми. Важливо розуміти, що зменшення споживання чи тимчасові відключення світла не пов’язані з дефіцитом потужності в енергосистемі, а виключно з необхідністю проводити відновлювальні роботи по всій країні. Зараз немає потреби в імпорті електричної енергії. Хоча така можливість у державі за потреби існує" - підкреслив Лунін.
Дмитро Лунін розповів, чи будуть запроваджені віялові відключення світла
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
21:27, 16 січня
12:36, 15 січня
4
09:55, Вчора
10
17:24, Вчора
117
live comments feed...