• Головна
  • ПРОЇЗД У ПОЛТАВІ В 2,50 ГРИВЕНЬ ІСНУЄ ТІЛЬКИ НА ПАПЕРІ
15:31, 16 липня 2013 р.

ПРОЇЗД У ПОЛТАВІ В 2,50 ГРИВЕНЬ ІСНУЄ ТІЛЬКИ НА ПАПЕРІ

Після опублікування рішення виконкому в газеті «Полтавській вісник» новий транспортний тариф в 2,50 грн у життя не втілився

У номері № 28(від 12 липня 2013 року) газети «Полтавській вісник» в окремому додатку, який вкладався тільки для передплатників, опубліковано рішення «Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у пасажирському транспорті м. Полтава.»

Переглянути повний текст рішення можна тут.

Відтепер перевізники, що працюють в експресному режимі руху та у режимі маршрутного таксі, братимуть за квиток 2,50 грн.

Однак в життя це рішення й досі не втілилося. Керівник відділу транспортних перевезень та зв’язку Полтавського міськвиконкому Олександр Андросов, відповідаючи на наші запитання, повідомив, що про остаточну дату запровадження 2,50 грн він не знає. Також, за його словами, не існує ніякого відсоткового граничного значення для саме режиму маршрутного таксі: «Сказано, що звичайний режим руху — основний».

Сам Олександр Андросов хотів би, аби тариф в 2,50 грн. встановлювався для перевізників, які б обслуговували околиці міста, але як буде насправді — він не знає.

Нагадаємо, також, що Полтавське обласне Відділення АМКУ не отримувало жодних документів на підвищення вартості проїзду у Полтаві.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...