• Головна
  • Олександр Мамай відповів, чому не боїться запровадження у Полтаві військової адміністрації (ВІДЕО)
15:10, 5 жовтня 2022 р.
Надійне джерело

Олександр Мамай відповів, чому не боїться запровадження у Полтаві військової адміністрації (ВІДЕО)

Олександр Мамай відповів, чому не боїться запровадження у Полтаві військової адміністрації (ВІДЕО)

Нагадаємо, раніше начальник ОВА Дмитро Лунін у спілкуванні із журналістами зауважив: якщо не буде працювати міська влада, він звертатиметься до Президента із пропозицією запровадити у Полтаві військову адміністрацію.

Сьогодні після сесії міської ради Олександр Мамай запевнив журналістів, що боятися призначення військово-цивільної адміністрації не потрібно. А навіть, якщо так станеться, він працювати поруч із призначеним головою ВЦА.

-Дмитро Лунін – голова військово-цивільної адміністрації згідно указу президента. Сьогодні в країні військовий стан. І Дмитро Лунін в рамках закону і в рамках своїх повноважень може робити все що завгодно – те, що йому не заборонене законом. І кожне його рішення, яке б воно не було – подобається воно мені, чи не подобається – я його виконую. І якщо Дмитро Лунін прийме рішення ввести військово-цивільну адміністрацію. Він із цією пропозицією звернеться до Президента. Якщо Президент прийме таке рішення і Верховна Рада затвердить, сюди прийде голова військово-цивільної адміністрації. Я буду працювати поруч із ним. Нікуди я не піду на вулицю. Міську раду, можливо, розпустять на час військового стану, але ми будемо із ним вдвох працювати. Тому що який би голова військово-цивільної адміністрації взимку не прийшов, він сам не впорається. І будуть працювати всі виконавчі органи, всі заступники будуть працювати, всі департаменти, тендера будуть проводитися. Тому не бійтеся цієї військово-цивільної адміністрації – місто буде жити і працювати, - запевнив міський голова.

Щоб оперативно стежити  за перевіреними новинами підписуйтеся на наш Telegram.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #міська рада #Мамай Олександр #Лунін Дмитро #військова адміністрація
Оголошення
live comments feed...