• Головна
  • Під час сесії міської ради Олександр Мамай порвав письмове звернення громадян щодо внесення до порядку денного питання присвоєння їх будинкам в “Європейському кварталі” адреси
11:35, 5 жовтня 2022 р.
Надійне джерело

Під час сесії міської ради Олександр Мамай порвав письмове звернення громадян щодо внесення до порядку денного питання присвоєння їх будинкам в “Європейському кварталі” адреси

Під час сесії міської ради Олександр Мамай порвав письмове звернення громадян щодо внесення до порядку денного питання  присвоєння їх будинкам в “Є...

Ми уже розповідали про ситуацію що виникла навколо новобудов у “Європейському кварталі”. Власники квартир не можуть поселитись у придбані помешкання, бо депутати міської ради ніяк не проголосують за присвоєння їх будинкам адреси. Через це їм не можуть провести відповідні комунікації (світло, воду і тд). 

Власники квартир вже чимало разів звертались до міської ради з проханням провести засідання і присвоїти адресу. Прийшли вони й сьогодні на сесію міської ради. 

Представниця власників квартир у будинку на вулиці Європейська 146-Є Аліса Коробова виступила з пропозицією винести їхнє питання на розгляд позачергової сесії: 

«Ми на даний час фактично залишилися без житла, внаслідок того, що міська рада з січня місяця не розглядає це питання про продовження оренди земельної ділянки по вул. Європейській, 146-Є. Ми не можемо оформити документи на наше житло. Ні на сьогоднішню сесію, ні на попередню питання так і не включили в порядок денний. Ми просимо включити це питання на порядок денний сьогоднішньої сесії та розглянути його. Відсутність адреси, формально, не дає нам можливість оформити право власності на наше житло. Ми зверталися неодноразово. Нам відповідали, що питання включать до сесії, але жодного разу так і не включили».

Після декілька хвилин дискусії та перепалок між депутатами та представниками громадськості, Мамай порвав письмову пропозицію Аліси Коробової на винесення питання по «Європейському кварталу» на порядок денний сьогоднішньої сесії.

Нагадаємо, що власником компанії, яка є генеральним підрядником у будівництві “Європейського кварталу”, є Сергій Іващенко, який на попередніх виборах мера був основним опонентом Олександра Мамая.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #сесія #міська рада
Оголошення
live comments feed...