• Головна
  • Жінка врятувала невідомого юнака
09:29, 16 липня 2013 р.

Жінка врятувала невідомого юнака

Галину Ночовну з Полтави друзі вважають справжньою героїнею.  Нещодавно вона врятувала життя юнакові, імені якого вона досі не знає.

53-річна майстриня-лялькарка Галина Ночовна разом з подругою відпочивала на другому міському пляжі в Полтаві. У річці біля протилежного берега вони побачили хлопця, що тонув. Людина вже майже не кричала. Напевно, вже не було сил. Рятувальників тоді поряд не було.Тому побачивши,  як чоловік повільно пішов під воду, жінка за дві секунди кинулася пливти на допомогу. Дорогою до нього згадала все, що знала про порятунок на воді. Неймовірними зусиллями утримувала хлопця на плаву, який уже захлинувся і не міг самостійно рухатися. Кілька чоловіків кинулися на допомогу. Усе обійшлося. Жінка витягла юнака на берег, а в той час її подруга гукала на допомогу й телефонувала рятувальникам.

Галина й досі не знає, хто це був, як його звуть і звідки він. Все, що вдалося тоді дізнатися, – це те, що він військовий. Скоріше за все, курсант у самоволці. Жінкам повідомили, що коли йому надали всю необхідну допомогу, він відмовився від госпіталізації й не захотів назватися. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...