• Головна
  • Для жителів Харківської області побудують модульне містечко в Полтавській області
19:37, 27 вересня 2022 р.
Надійне джерело

Для жителів Харківської області побудують модульне містечко в Полтавській області

Для жителів Харківської області побудують модульне містечко в Полтавській області

Воно знаходитиметься на ділянці в Білицькій громаді Полтавської області. Перший будинок уже побудований.

Розрахований будинок на родину з чотирьох людей: двох дорослих та двох дітей. Він буде повністю укомплектований. У модульному будинку передбачено опалення, за рахунок того, що приміщення невелике, воно зможе економно опалюватися.

"Це невеличкий будиночок на 14 з невеликим квадратних метрів. Але ідея полягає в тому, що він повністю укомплектований. Він має санвузол, невеличку дуже компактну кухню. Ми розуміємо, що на такій площі дуже розгулятися не вийде, але там все є. Тобто родина маленька — я розраховував на двоє дорослих та двоє маленьких дітей — може достатньо комфортно там проживати якийсь період. ", — сказав один з ініціаторів проекту, волонтер та підприємець Сергій Гірка.

Волонтери та представники Білицької громади підписали меморандум про співпрацю. ОТГ надала земельну ділянку в центрі селища.

"Є там поряд усі комунікації, які необхідні для того, щоб розмістии це містечко, ці будиночки, та зручності — аби це не були великі затрати, щоб це було поряд", — каже голова Білицької селищної ради Полтавського району Полтавської області Микола Скрильник.

Приблизна вартість такого будинку у Білицькій громаді складає 500 000 гривень. Гроші на будівництво шукають в інвесторів ініціатори створення модульного містечка — волонтер громадської організації "Ваш театр" Владислав Кульов і волонтер та підприємець Сергій Гірка. Однак соціальна ініціатива передбачає, що переселенці самі допомагатимуть волонтерам шукати інвесторів– інформує видання Харків тудей

 Читайте також: Українські військові звільнили смт Куп'янськ-Вузловий у Харківській області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#будиночки #містечко #переселенці
Оголошення
10:54, 8 травня
live comments feed...