• Головна
  • У Полтаву переїхала київська ІТ-компанія
10:30, 27 вересня 2022 р.
Надійне джерело

У Полтаву переїхала київська ІТ-компанія

У Полтаву переїхала київська ІТ-компанія

Харківська ІТ-компанія “NIX Solutions” відкрила офіс у Полтаві. 240 спеціалістів зараз проживають і працюють у місті та області.Про це повідомив начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

“Про вектори співпраці поспілкувалися із директором компанії Віктором Шальнєвим. Домовилися спільно організувати проєкти з IT-навчання школярів. У нас є талановита молодь, яка вже показує високі результати, виборюючи перемоги на міжнародних турнірах з інформатики, тому може удосконалювати свої навички й надалі працевлаштовуватися в ІТ”, – розповів Дмитро Лунін.

Загалом, у Полтавську область релоковано 32 суб’єкта господарювання з Донецької, Харківської, Сумської областей, за державною програмою перемістились 20 бізнесів. Зокрема, з Харківської області та м. Харкова перевезли свій бізнес 19 підприємств, з Донецької області – 10, з м. Київ – 2, з м. Суми – 1 підприємство.

Серед них найбільшу частину складають підприємства, що працюють в сфері оптової та роздрібної торгівлі, будівництва, креативної індустрії, а також компанії, які здійснюють діяльність в IT сфері.

Раніше ми писали: Що варто зробити уже зараз аби ваша дитина в майбутньому заробляла $5000/місяць

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#підприємництво #Полтава #Харків
Оголошення
live comments feed...