![](https://s.0532.ua/section/logo/upload/pers/11/logo.png?20240727)
16:00, 24 вересня 2022 р.
Надійне джерело
У Полтаві до Дня міста відзначили військових, волонтерів, громадських активістів та державних службовців
![У Полтаві до Дня міста відзначили військових, волонтерів, громадськ... У Полтаві до Дня міста відзначили військових, волонтерів, громадських активістів та державних службовців](/dist-assets/images/cap.jpg)
До Дня міста Полтави начальник ОВА Дмитро Лунін і командувач ОТУ «Суми» Олександр Нестеренко відзначили військових, волонтерів, громадських активістів та державних службовців.
![У Полтаві до Дня міста відзначили військових, волонтерів, ..., фото-1 У Полтаві до Дня міста відзначили військових, волонтерів, громадських активістів та державних службовців, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін наголосив, що саме зараз Україна переживає історичний момент, виборює у нелегкій війні свою ідентичність і незалежність. На жаль, ця боротьба оплачена дорогою ціною, людськими життями.
![У Полтаві до Дня міста відзначили військових, волонтерів, ..., фото-2 У Полтаві до Дня міста відзначили військових, волонтерів, громадських активістів та державних службовців, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
«Полтава – місто, яке має давню славетну історію – історію боротьби, яка йде ще від часів Івана Мазепи. І нині ми всі боремося проти російських окупантів. Полтавці, ви надзвичайні. Наші люди працюють на всіх фронтах – від захисників Збройних Сил до волонтерів. Ми разом робимо все для перемоги, викладаючись на всі 100%, а то й більше. Дякую всім за ваші ініціативи та непосильну працю. Слава Україні!», – сказав Дмитро Лунін.
![У Полтаві до Дня міста відзначили військових, волонтерів, ..., фото-3 У Полтаві до Дня міста відзначили військових, волонтерів, громадських активістів та державних службовців, фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
Очільник області додав, що нині Полтавщина є гуманітарниим хабом центральної України. І всі жителі регіону: вйськові, медики, поліцейські, рятувальники, волонтери, комунальники, підприємці та люди усіх інших професій ведуть Полтавщину і всю країну до Перемоги.
«Хочу побажати всім присутнім міцного здоров’я та мудрості, особливо керівникам та командирам, які ведуть свої колективи до перемоги. Слава Україні! Перемога буде за нами», – зазначив командир ОТУ «Суми» Олександр Нестеренко.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
20:14, 18 липня
18:14, 13 липня
2
10:00, 25 липня
4
10:33, 19 липня
live comments feed...