• Головна
  • У Полтаві добровольці «Легіону» провели тренування із "роботою штурмових груп, зачисткою та евакуацією" (ФОТО)
18:45, 23 вересня 2022 р.
Надійне джерело

У Полтаві добровольці «Легіону» провели тренування із "роботою штурмових груп, зачисткою та евакуацією" (ФОТО)

У Полтаві добровольці «Легіону» провели тренування із "роботою штурмових груп, зачисткою та  евакуацією" (ФОТО)

22-го вересня у лісовому масиві неподалік Полтави проходить чергове тренування добровольчого формування «Легіон».

У Полтаві добровольці «Легіону» провели тренування із "роботою штурмових груп, зачисткою та  евакуацією" (ФОТО), фото-1
У Полтаві добровольці «Легіону» провели тренування із "роботою штурмових груп, зачисткою та  евакуацією" (ФОТО), фото-2
У Полтаві добровольці «Легіону» провели тренування із "роботою штурмових груп, зачисткою та  евакуацією" (ФОТО), фото-3
У Полтаві добровольці «Легіону» провели тренування із "роботою штурмових груп, зачисткою та  евакуацією" (ФОТО), фото-4
У Полтаві добровольці «Легіону» провели тренування із "роботою штурмових груп, зачисткою та  евакуацією" (ФОТО), фото-5

Нагадаємо, його створив разом із однодумцями Олег Приймачов, відомий як чемпіон Світу та Європи і переможець Всесвітніх ігор із тайбоксу. Раніше у інтерв'ю журналістам 0532.uaОлег Приймачов пояснював, що головне завдання «Легіону» - підготовка людей, які бажають захищати країну, але іще не мають необхідних навиків.

У добровольчому формуванні вже зібрався кістяк – близько тридцяти чоловіків, які щотижня тренуються по три-чотири дні, у вільний від роботи час. Крім цього, вони допомагають патрулювати місто та чекають бойового розпорядження від командира військової частини, якій підпорядкований «Легіон». Бронежилети та каски добровольцям надала Полтавська ОВА, індивідуальною зброєю – американськими гвинтівками «М-14» - забезпечила військова частина, також різноманітну допомогу у екіпіруванні надають благодійні фонди та громадські організації.

-Наше головне завдання зараз – безперервне навчання, вдосконалення своїх навиків та ознайомлення із військовою справою. У військовій частині є інструктори – із бойової, із медичної підготовки. За нашим запитом їх направляють і вони проводять для добровольців заняття. Крім цього, користуємося будь-якою можливістю отримати нові знання. Нещодавно їздили до Києва, де впродовж трьох днів займалися із інструкторами ССО. У інший час тренуємося під керівництвом нашого інструктора, - розповідає Олег Приймачов у паузі між тренуваннями з різних дисциплін.

Під час сьогоднішнього тренування добровольці «Легіону» відпрацьовують роботу за броньованою технікою, зокрема, вхід до населеного пункту та зачистку із роботою штурмових груп, із затримками та заміною бійців.

Також тренують прочісування місцевості у щільному лісі, тактичне переміщення із медичною евакуацією різними способами та взаємодію при появі противника з різних боків.

-Хлопці працюють вже два місяці, тренуються по три-чотири доби на тиждень. Це – не лише військова підготовка, а також і теоретична, і правова, і фізична, і стройова, і основи статуту. В ідеалі нам би хотілося мати більше часу на стрільби - із полігоном проблем немає, питання у специфічній зброї, яка має "натівський" калібр набоїв, а їх не так багато в Україні, - пояснює заступник командира з бойової підготовки із позивним «Кайман».

Нагадаємо, в росії 21-го вересня оголосили про часткову мобілізацію, під час якої окупанти хочуть відправити у свої війська ще 300 тисяч особового складу.

Щоб оперативно стежити  за перевіреними новинами підписуйтеся на наш Telegram.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Легіон #Полтава #добровольці #підготовка #тренування
Оголошення
live comments feed...