
14:00, 18 вересня 2022 р.
Надійне джерело
На Харківщині російські окупанти обстріляли психіатричну лікарню під час евакуації пацієнтів: загинули чотири медики

18-го вересня російські окупанти обстріляли психіатричну лікарню у селі Стрілеча Харківської області під час евакуації пацієнтів. Внаслідок обстрілу загинули чотири медика. Про це повідомив у своєму Телеграм-каналі начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

Медики встигли евакуювати 30 пацієнтів із 600, які перебували у закладі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Житлові програми для військових, ветеранів та ВПО: які можливості доступні у 2026 році.
Новини компаній
13:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення