• Головна
  • Вакцинація дітей віком 12+ проти COVID-19: важливі деталі
17:00, 13 вересня 2022 р.
Надійне джерело

Вакцинація дітей віком 12+ проти COVID-19: важливі деталі

Вакцинація дітей віком 12+ проти COVID-19: важливі деталі

Осінньо-зимовий період року – головний час захворюваності на респіраторні хвороби, а враховуючи, що до них відноситься і COVID-19, можна очікувати зростання кількості захворілих на дану хворобу. Негативна тенденція спостерігається вже зараз. Тому у Центрі первинної медико-санітарної допомоги №2 підготували декілька порад, які варто врахувати при вакцинації. 

Коронавірусна хвороба COVID-19 у дітей може розпочинатися зі стрімкого підвищення температури, слабкості, відмови від їжі, маскуватися під кишкові розлади, що становить небезпеку для немовлят. Через кишкові прояви батьки не одразу розуміють, що відбувається. Це насамперед пов’язано з тим, що у кишковому тракті дітей більше рецепторів ніж у дорослих, які взаємодіють з вірусом. Відповідно у дітей кишкові симптоми яскравіші. Температура може перевищувати 39 градусів і тривалий час триматися не  піддаючись дії звичайних препаратів для її зниження. Дитина може відмовлятися пити, бути млявою. Все це ознаки, що потрібно викликати швидку. Тут головне не зволікати та не займатися самолікуванням.

 Вакцинація від коронавірусної інфекції є найважливішим компонентом в подоланні пандемії. Масова імунізація допомагає знизити рівень смертності від цієї небезпечної інфекції та запобігти розвитку серйозних ускладнень. 

Що ви повинні знати про вакцинацію проти COVID-19 для дітей: 

-Діти від 12 років можуть щепитися від COVID-19;

-Вакцинація проти COVID-19 для дітей безпечна;

-Вакцинація може допомогти захистити дітей від COVID-19;

-Можливі тимчасові реакції на вакцину, які швидко зникають;

-Діти, які вже перехворіли на COVID-19, все одно мають отримати щеплення;

-Для щеплення дітей 12-13 років обов’язковою є інформована згода (форма  № 063-2/о) батьків або опікунів відповідно до статті 43 основ законодавства про ОЗ;

-Діти віком від 14 років можуть самостійно звернутися до пункту щеплень.

Раніше ми писали:Будьте обережні: на Полтавщині збільшується кількість хворих на коронавірус

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вакцинація #ковід 19 #правила #діти
Оголошення
live comments feed...