• Головна
  • Полтавці ініціюють більш активну співпрацю з Грузією
13:02, 14 липня 2013 р.

Полтавці ініціюють більш активну співпрацю з Грузією

На зустрічі голови Полтавської облради Івана Момота та керівництва Полтавської ОДА з  Надзвичайним і Повноважним Послом Грузії в Україні паном Михайлом Уклебою, полтавці висловили бажання більш активно співпрацювати  у різних сферах із Грузією.

“У нас добре налагоджені зв’язки, але хотілося б, щоб ця зустріч дала поштовх для більшої активізації співробітництва двох держав”,– зазначив голова Полтавської обласної ради Іван Момот.

Як додав перший заступник голови ОДА Віктор Животенко, сфер для співпраці є достатньо:

“Полтавщина – унікальна область, яка поєднала в собі розвиток аграрного сектору та промисловості. Тож і у   нас, і у вас  є багато сфер, у яких ми можемо побачити співпрацю”, – сказав Віктор Животенко.

Михайло Уклеба зазначив, що нині активно розвивається співпраця Грузії з Полтавщиною у сфері вагонобудування.

“Вагонобудівний завод у вас  – дуже важливе  підприємство. Ви нам  постачаєте  рейки для залізничного господарства, ми вам -  локомотиви”, – сказав Пан Уклеба.

Він пообіцяв сприяти через посольство Грузії, щоб більше  підприємств стали партнерами.

“Я попросив, щоб ті заводи, які досі не співпрацювали з Грузією, підготували пропозиції, аби ми через посольство посилали їх у Міністерство економіки і торгово-промислові палати, які підшукуватимуть партнерів. Це може дати результат”, – сказав Посол Грузії.

Посол Грузії у Полтавській області раніше не був. Як приїхав, найперше, що зробив -  відвідав могилу відомого грузинського поета Давида Гурамішвілі у Миргороді.

“Миргород для нас святе місто, там похоронений наш відомий співвітчизник, громадський діяч, філософ, Давид Гурамішвілі. Ми відвідали його музей. Мені було дуже приємно бачити з якою увагою у цьому закладі ставляться до пам’яті Гурамішвілі”, – сказав Михайло Уклеба.

З наступною поїздкою гість пообіцяв не затягувати, каже, що обов’язково відвідає Сорочинський ярмарок у серпні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...