• Головна
  • «Якщо кворуму не буде – піде відлік!» - Олександр Мамай пригрозив розпуском депутатам Полтавської міськради
17:30, 8 вересня 2022 р.
Надійне джерело

«Якщо кворуму не буде – піде відлік!» - Олександр Мамай пригрозив розпуском депутатам Полтавської міськради

«Якщо кворуму не буде – піде відлік!» - Олександр Мамай пригрозив розпуском депутатам Полтавської міськради

9-го вересня у онлайн-форматі має відбутися засідання сесії Полтавської міської ради. У порядку денному – майже сто питань, які стосуються життєдіяльності громади. Проте засідання має шанси не відбутися, оскільки представники кількох партій планують саботувати засідання. Зокрема, через виключення із порядку денного ряду питань.

Сьогодні після засідання виконкому міський голова Олександр Мамай запевнив, що голови фракцій ознайомлені із усіма питаннями. А прибрали із порядку денного - питання "спірні".

- У нас була двічі погоджувальна рада по цим питанням: місяць тому, два місяці тому, питання не змінилися. Всі голови фракцій ці питання вивчили на зубок. Були якість спірні питання – ми їх прибрали. І Європейська, 146 – це теж спірне питання, ми його теж прибрали. Завтра ми повинні провести сесію і проголосувати для людей усі технічні питання. Зберуться – проголосуємо. Не зберуться – не проголосуємо! - пояснив Олександр Мамай.

Також міський голова нагадав, що у разі відсутності кворуму на трьох сесіях поспіль міську раду можуть розпустити.

- Але я свою місію виконав – я сесію зібрав. Якщо кворуму не буде, то піде відлік! Якщо три сесії не збираються, міський голова може звернутися у Верховну Раду для того, щоб розпустити міську раду. Ми розуміємо, що зараз військовий стан – ніхто цього робити не буде. Але колись військовий стан закінчиться і тоді буде у нас все швидко робитися, і буде підстава для того, щоб розпустити раду, - зауважив міський голова.

Нагадаємо, власники квартир на Європейській, 146 не можуть заселитися у свої будинки без рішення міської ради. Але, як бачимо, їх питання не розглянуть і цього разу.

Щоб оперативно стежити  за перевіреними новинами підписуйтеся на наш Telegram.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #міська рада #голосування #сесія #Мамай Олександр #Верховна Рада
Оголошення
live comments feed...