• Головна
  • У Великих Будищах під час матчу полтавських журналістів та місцевих ветеранів футболу зібрали понад 60 тисяч на автомобіль для підрозділу ЗСУ (ФОТО)
09:30, 6 вересня 2022 р.
Надійне джерело

Фото Віталія Скобельського

4-го вересня у Великих Будищах (колишній Гадяцький район – Авт.) відбувся черговий футбольний матч у рамках благодійного туру, який проводить команда «ПСЖ» (полтавські спортивні журналісти). Цього разу полтавцям протистояла збірна місцевих ветеранів футболу.

Матч видався видовищним і багатим на голи. Рахунок відкрили господарі вже на перших хвилинах матчу – 1:0, але іще до перерви гравці «ПСЖ» зуміли зрівняти рахунок та вийти вперед – 1:2. У другому таймі місцева команда перевернула хід гри і забила два голи поспіль – 3:2. Втім, завершальне слово у матчі лишилося за гостями – капітан «ПСЖ» Дмитро Мілько ударом зльоту зрівняв рахунок – 3:3.

Проте не лише футбол був важливим цього дня. Під час матчу численні глядачі долучалися до збору коштів на потреби Збройних Сил України. Також у перерві гри під час благодійного аукціону можна було придбати футболки із автографами гравців української збірної – Михайла Мудрика, Андрія Ярмоленка, Андрія Пятова.

Завдяки активності місцевої громади за час матчу вдалося зібрати рекордну для туру «ПСЖ» суму – 66 830 гривень! Ці кошти голова місцевої громади Микола Шаблій одразу ж передав Дарині Возній, дружині воїна ЗСУ, який зараз обороняє країну на передніх рубежах. Кошти його підрозділ витратить на придбання автомобіля.

Футбольний тур «ПСЖ» триває – наступного тижня команда зіграє благодійний матч у Дрижиній Греблі (у колишньому Кобеляцькому районі).

Нагадаємо, під час матчу "ПСЖ" у Полтаві також зібрали кошти на автомобіль для армії.

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію