• Головна
  • КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БЕЗРОБІТНИХ ПОЛТАВИ
14:04, 12 липня 2013 р.

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БЕЗРОБІТНИХ ПОЛТАВИ

Гарячі, робочі та мобільні телефони працівників Полтавського обласного центру зайнятості — до вашої уваги

З зв’язку з численними питаннями від людей, які стоять на обліку в різних підрозділах Полтавського обласного центру зайнятості, останній надає деякі роз’яснення.

Наприклад, багато хто не розуміє порядок нарахування і виплати допомоги по безробіттю. Так, нарахування відбувається 10, 20 і 30 числа щомісяця. А на саме виплати впливає частота відвідувань безробітним інспекторів та запланованих семінарів. Кількість таких заходів у певному відрізку часу залежить від професії людини, наявності у неї дітей та багатьох інших факторів. Тому і частота виплат для кожного безробітного, який стоїть на обліку в центрі зайнятості, індивідуальна.

До речі, станом на 12 липня 2013 року клієнти Полтавського міського центру зайнятості отримали виплати по безробіттю, які були нараховані до 20 червня.

За словами начальника Полтавського обласного центру зайнятості Катерини Клавдієвої, у випадку проблем із отриманням коштів безробітним варто звертатися до бухгалтерів закладу, де вони перебувають на обліку. Крім того, Катерина Данилівна зазначає: на сайті обласної установи є телефон гарячої лінії, на який безробітний може звернутися у випадку будь-яких питань. Крім того, Катерина Клавдієва готова особисто займатися проблемами кожної людини, яка до неї звертається, для чого надає свої телефонні номери: 56-95-38, 096-353-80-20.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...