• Головна
  • Як працює дитяча стоматологічна поліклініка у Полтаві під час воєнного стану?
16:30, 6 вересня 2022 р.
Надійне джерело

Як працює дитяча стоматологічна поліклініка у Полтаві під час воєнного стану?

Як працює дитяча  стоматологічна поліклініка у Полтаві під час воєнного стану?

Спершу епідемія коронавірусу, а потім війна в Україні спонукали медичні заклади оптимізувати свою роботу та врахувати деякі нюанси сьогодення. Як працює в таких умовах КП «Міська дитяча клінічна стоматологічна поліклініка Полтавської міської ради», нам розповіла медичний директор закладу Валентина Товма.

За її словами, у колективі нині трудиться тридцять троє лікарів-стоматологів.З них двадцять чотири мають вищу та першу кваліфікаційні категорії.

«Всі вони дуже досвічені, вміють працювати з дітьми, мають великий авторитет серед полтавців. За зміну, в середньому, приймаємо близько 300 пацієнтів», - говорить пані Валентина. Допомогу надають усім, хто її потребує, дітям Полтави та області, а також тим, хто прибув на Полтавщину з регіонів, охоплених війною.

«В нашому закладі надається дитяча стоматологічна терапевтична допомога, хірургічна стоматологічна допомога і ортодонтична допомога. Працюємо на центральній базі - це Комунальне підприємство "Міська дитяча клінічна стоматологічна поліклініка Полтавської міської ради", а також і в дитячих поліклінічних відділеннях №2 і №3 КП «Дитяча міська клінічна лікарня Полтавської міської ради». В дитячому поліклічному відділенні №2 є стоматологічний кабінет, де прийом ведуть три лікаря-стоматолога дитячих і один лікар-стоматолог хірург. Тому діти, котрі проживають поруч з цією поліклінікою, можуть там отримати кваліфіковану стоматологічну допомогу. Дитяче поліклінічне відділення №3 має стоматологічний кабінет, де працюють двоє наших лікарів. КП "МДКСП ПМР" працює з 8 до 18 години», - розповідає Валентина Товма.

Обов'язково двічі на день у дитячій стоматологічній поліклініці проводять кварцювання – на першій та на другій змінах. Прийом проводиться за попереднім записом, після кожного пацієнта ретельно прибирається робоче місце лікаря

З початком воєнного стану графік прийому лікарів-стоматологів може порушуватися – під час сигналу повітряноїтривоги персонал та відвідувачі спускаються в укриття, прийом припиняється.

Найближче укриття розташоване у підвальному приміщенні поліклініки. Воно відповідає усім нормам – там є два виходи, стільці, вентиляція, запас води, туалеті навіть телевізор. Діти можуть дивитися мультики. По всій території облаштували вказівники, що скеровують до укриття.

Центральний вхід стоматологічної поліклініки під час повітряної тривога закривається і відкривається запасний вхід.

«Ми дбаємо про здоров'я та безпеку наших відвідувачів і працівників поліклініки. А також адміністрація КП "МДКСП ПМР" прохає відвідувачів нашого закладу з порозумінням відноситися до дотримання алгоритму дій під час повітряної тривоги», - підсумувала Валентина Товма.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#стоматологія #поради #війна
Останні новини
ТОП новини
Чи лишається центральний ринок Полтави настільки ж популярним серед містян, чому деякі покупці не люблять торгуватися та яку негативну тенденцію помітила адміністрація із початком повномасштабної війни
«Взять би цього чиновника і закатать у асфальт…» - на Полтавщині водії «оцінили» ремонт дороги Нові Санжари – Нехвороща пневмоструменевим методом (ВІДЕО)
У Полтаві на "Хитрому ринку" продають полуницю по 115 грн, а за черешню "просять" від 100 грн
Стала відома причина зникнення світла у Полтаві та області
Оголошення
live comments feed...