• Головна
  • З 3 вересня у Полтаві та області не буде гарячої води
08:52, 3 вересня 2022 р.
Надійне джерело

З 3 вересня у Полтаві та області не буде гарячої води

З 3 вересня у Полтаві та області не буде гарячої води

Із 3 вересня споживачі «Полтаватеплоенерго» залишаться без гарячого водопостачання. Про це повідомили на сайті «Полтаватеплоенерго».

«З суботи, 3 вересня, через не прийнятні умови придбання природного газу, у НАК «Нафтогаз України» підприємствами ТеплоКомунЕнерго (ТКЕ), постачання гарячої води споживачам у Полтаві та Полтавській області буде призупинено», - йдеться у повідомленні.

На сайті також пояснили причини такого рішення.

«Ще 29 серпня ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» отримало затверджені Міністерством розвитку громад та територій обсяги споживання природного газу, в період з серпня 2022 по квітень 2023 року. В той же день підприємство направило підписані та оформлені договори постачання природного газу на узгодження ТОВ «ГК «Нафтогаз Трейдинг».

Згідно з Правилами постачання газу, постачальник зобов’язаний забезпечити своєчасну реєстрацію споживача в Реєстрі споживачів постачальника (на інформаційній платформі Оператора ГТС) у відповідному розрахунковому періоді.

Втім, станом на 2 вересня поточного року постачальник ТОВ «ГК «Нафтогаз Трейдинг» не зареєстрував ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» в Реєстрі споживачів постачальника. А за умови відсутності постачальника, Правилами передбачено постачання природного газу Постачальником «останньої надії» (ПОН) з ціною для непобутових споживачів в 130-174 грн. за м.куб. з ПДВ.

Така ціна не передбачена діючими тарифами, тому ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» вимушене призупинити послуги гарячого водопостачання до вирішення договірних відносин з постачальникомТОВ «ГК «Нафтогаз Трейдинг».

У підприємстві також наголосили, що  не відключатимуть від роботи лише 4 котельні у місті Полтава, які забезпечують гарячим водопостачанням лікарняні заклади. При цьому зазначили, що їх функціонування буде підприємству збитковим.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#гаряча вода #Полтава #вересень
Оголошення
live comments feed...