• Головна
  • У Полтаві у «Butskyi clinic» за сучасними методиками лікують проблеми опорно-рухового апарату
10:30, 1 вересня 2022 р.
Надійне джерело

У Полтаві у «Butskyi clinic» за сучасними методиками лікують проблеми опорно-рухового апарату

У Полтаві у «Butskyi clinic» за сучасними методиками лікують проблеми опорно-рухового апарату

У Полтаві вже майже три роки працює «Butskyi clinic», лікарі якої займаються лікуванням проблематики опорно-рухового апарату: лікують грижі, протрузії, артрози, невралгії, проводять лікувальні масажі, застосовують електрофорез, ампліпульс, магнітотерапію, ударно-хвильову, лазерну терапію та інші види лікування.

У клініці можна отримати консультації ортопеда-травматолога, хірурга, невролога та реабілітолога.

Прийом у клініці проводять:

Вадим Буцький, дитячий лікар-хірург, працює у дитячій міській лікарні, стаж роботи – більше шести років.

У Полтаві у «Butskyi clinic» за сучасними методиками лікують проблеми опорно-рухового апарату, фото-1

Наталія Слюсар, лікар невропатолог вищої категорії. Входить до Асоціації неврологів України.Член міжнародної асоціації по вивченню болю (EFIC).

У Полтаві у «Butskyi clinic» за сучасними методиками лікують проблеми опорно-рухового апарату, фото-2

Основні напрямки в лікуванні:

- Гострий і хронічний біль (мігрень, головний біль, лицевий біль, тазовий біль, біль в спині)

- Головокружіння

- Дегенеративно-дистрофічні захворювання хребта

- Демілінієзуючі захворювання

- Ураження периферичних нервів

- Полірадікуло та полінейропатії

- Цереброваскулярні захворювання

- Стани після інсультів

- Порушення сну, панічні атаки, соматоформні та тривожні розлади.

Максим Зігаренко, лікар-реабілітолог, займається лікуванням та реабілітацією пацієнтів дорослого і дитячого віку.

У Полтаві у «Butskyi clinic» за сучасними методиками лікують проблеми опорно-рухового апарату, фото-3

Що важливо, лікарі «Butskyi clinic» використовують методику лікування – монотерапію. Це різновид лікування, коли пацієнт починає лікування у одного лікаря із наступним переходом (якщо це потрібно) до наступного спеціаліста. Для закріплення результату пацієнт проходить курс у масажиста чи реабілітолога. Завдяки такому підходу результативність лікування складає 98%, а часто і 100 відсотків.

- До нас щодня звертаються близько сорока пацієнтів. Бувають дуже складні випадки, коли непросто виявити – це проблема неврологічна, хірургічна чи ортопедична. Людина говорить, що пальці німіють, тягне шию – тут може бути і грижа шийного відділу, і підвищений тонус м’язів. Або, наприклад, звертається пацієнт із болями у паху. Що може бути? Можуть бути камені. Йому можуть лікувати простату і доки він приймає препарати – все добре. Але потім симптоми повертаються. А насправді виявляється, що у нього є протрузія або грижа, яка дає постійний запальний процес. Враховуючи сукупність лікарів у клініці, ми можемо поставити правильний діагноз і знайти вірний спосіб лікування, - пояснює засновник клініки Вадим Буцький.

Лікар також додає, що в умовах повномасштабної війни потрібно враховувати і психологічний аспект.

- Якщо причиною больових відчуттів є психосоматика, як правило, допомагає звичайний масаж: 2-3 сеанси – і людина відчуває полегшення без купи непотрібних препаратів.

У Полтаві у «Butskyi clinic» за сучасними методиками лікують проблеми опорно-рухового апарату, фото-4

«Лікування за допомогою ударно-хвильової терапії є одним із найбільш ефективних методів, до того ж – абсолютно безпечним»

У клініці застосовують різні сучасні методики лікування, які призначають залежно від діагнозу пацієнта та існуючих протипоказань. Приміром, коли не можна застосовувати електрофорез, використовують процедуру ультразвукової терапії. На проблемну ділянку наносять спеціальній крем і діють на неї ультразвуком. Ця процедура «м’якша» за електрофорез, але триваліша.

У Полтаві у «Butskyi clinic» за сучасними методиками лікують проблеми опорно-рухового апарату, фото-5

Також застосовують лазерну терапію – фокусоване лазерне опромінювання, яке використовують для зняття запального процесу. Медики пояснюють – чи довше триває біль, тим важче він піддається швидкому лікуванню.

- Всі болі, які турбують до трьох місяців, досить легко піддаються лікуванню. Їх можна медикаментозно зняти. А якщо тривалість больових відчуттів – довше трьох місяців, потрібне вже фізобладнання для того, щоб лікарська речовина могла дійти до проблемної ділянки. Є хронічні неврити, невралгії, які тривають довго – протягом шести місяців, а може й більше. Із такими діагнозами люди проліковуються кожні півроку. Після першого звернення курс лікування, як правило, триває 10-12 днів. А вже коли пацієнт проходить профілактичне, достатньо 4-5 візитів. Це економить і час, і кошти, - пояснює Вадим Станіславович.

При болях у ліктьовому, плечовому суглобі, коліні, стопах, тазостегновому суглобі і спині використовують ударно-хвильову терапію. Її, до речі, широко застосовують у європейських країнах, таке лікування вважають одним із найбільш найефективніших методів, при цьому абсолютно безпечним.

- Ударно-хвильову терапію виконує один із лікарів. Застосовуємо її при осеохондрозі, артрозі, п’яточній шпорі, гіпертонусі м’язових волокон, невралгії, загалом у тих місцях, де потрібно покращити циркуляцію крові. Така терапія прибирає спазм, відчуття затиснення, ударна хвиля працює фокусовано, чітко на проблемну ділянку, якщо є незначні нарости, ми їх руйнуємо. Полегшення людина відчуває одразу, але стійкий позитивний ефект настає через два-три тижні, - пояснює лікар.

У Полтаві у «Butskyi clinic» за сучасними методиками лікують проблеми опорно-рухового апарату, фото-6

Крім згаданих вище, у клініці застосовують наступні методи лікування:

- Акупунктура

- Рефлексотерапія

- Мануальна терапія

- Магнітотерапія

- Електрофорез

- Масаж

- Фізичні процедури реабілітації

Дізнатися більше про медичні послуги у «Butskyi clinic» ви можете на сайті - klinika.org.ua або на сторінці у Instagram - www.instagram.com/butskyi.clinic

Адреса клініки: м.Полтава, вул. Гетьмана Сагайдачного, 8-Б

Контактний телефон:(050)221-64-15.

Графік роботи:

Пн-Пт - 8:00 - 20:00

Сб-Нд - за домовленістю.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #клініка Буцького #лікування #спина #суглоби #ультразвукова терапія #ударно-хвильова терапія
Спецтема
Розповіді про лікарні, медичні центри, амбулаторії та ЦМСД. А також про нові методи та засоби лікування пацієнтів. Поради фахівців, відгуки пацієнтів, хід медичної реформи.
Оголошення
live comments feed...