• Головна
  • Пішов з життя відомий полтавський хірург Володимир М’якота
21:45, 26 серпня
Надійне джерело

Пішов з життя відомий полтавський хірург Володимир М’якота

Пішов з життя відомий полтавський хірург Володимир М’якота


Медичну спільноту Полтавщини спіткала важка втрата – не стало Володимира Олексійовича М'якоти , досвідченого хірурга, який 32 роки працював у ПОКЛ імені Скліфосовського.

У 1988 році він завершив навчання у Полтавському медичному стоматологічному інституті і до 1990 року проходив клінічну ординатуру на базі інституту.

У 1990 році був прийнятий на посаду лікаря-хірурга хірургічного відділення Полтавської обласної лікарні ім. М.В. Скліфосовського, де лікар повністю реалізувався за фахом. З 2003 року мав вищу кваліфікаційну категорію лікаря-хірурга. З 2004 року – майже десять років поспіль очолював хірургічне відділення. З 2013 року перейшов на посаду лікаря-хірурга хірургічного відділення ПОКЛ ім. М.В. Скліфосовського, де і працював до останніх днів життя.

22 серпня йому виповнилось 57 років, але через кілька днів його земний шлях завершився через важку і тривалу хворобу.

« Лікарська спільнота втратила досвідченого професіонала, який був цілковито зосереджений на хірургічному профілі і допоміг тисячам людей. Колектив лікарні у скорботі і висловлює глибокі співчуття родині, близьким, друзям. Світла пам‘ять лікарю» - сказано у повідомленні на фейсбук сторінці ПОКЛ імені Скліфосовського.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#хірург #некролог #Володимир М'якота #лікар
Оголошення
live comments feed...