![](https://s.0532.ua/section/logo/upload/pers/11/logo.png?20240727)
19:00, 25 серпня 2022 р.
Надійне джерело
Полтавців запрошують обрати ескіз поштової марки на честь «Гадацького сафарі»
![Полтавців запрошують обрати ескіз поштової марки на честь «Гадацько... Полтавців запрошують обрати ескіз поштової марки на честь «Гадацького сафарі»](/dist-assets/images/cap.jpg)
Полтавцям пропонують обрати ескіз поштової марки «Гадяцьке сафарі». Нагадаємо, раніше до Дня Незалежності учасники Гадяцького сафарі подарували ЗСУ трофейний паливозаправник. Проголосувати можна у Телеграм-каналі начальника Полтавської ОВА Дмитра Луніна (ось тут), а також у соціальних мережах голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького та керівника обласної «Укрпошти» Юрія Набасова. Обрати можна із дев’яти представлених ескізів.
Результати голосування оголосять 31-го серпня.
-«Гадяцьке сафарі» – це перша марка Полтавської області воєнного часу. І вона повністю народна, бо ескізи створювали й обирають саме жителі регіону. Ми отримали майже 200 ескізів у різних стилях і техніках. І це прекрасно, що в нас є стільки ініціативних і талановитих людей. Отож, 9 ескізів, 7 днів голосування, щоб обрати переможця. І вже незабаром матимемо марку «Гадяцьке сафарі». А до неї – подарунковий конверт і листівку! – написав Дмитро Лунін.
Нагадаємо, марку «Гадяцьке сафарі» виготовлять в рамках проекту «Власна марка». Прочитати про нього можна на сайті «Укрпошти» ось тут.
Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
05:42, 19 липня
09:39, 15 липня
19:36, 25 липня
18:58, 18 липня
18:58, 18 липня
live comments feed...