• Головна
  • «КРАЇНА МРІЙ» ДОЛУЧИЛАСЯ ДО ПОРЯТУНКУ КАДЕТСЬКОГО КОРПУСУ
12:32, 11 липня 2013 р.

«КРАЇНА МРІЙ» ДОЛУЧИЛАСЯ ДО ПОРЯТУНКУ КАДЕТСЬКОГО КОРПУСУ

6-7 липня у Києві відбувся ювілейний десятий міжнародний етнофестиваль «Країна мрій». В його рамках провели шосту Літературну Країну Мрій

Незалежне Мистецьке Об’єднання «Magnum Opus» запросили на фестиваль за поетів. Ми не могли всидіти склавши руки і просто чекати на свої виступи, тому вирішили прогулятися фестивалем з відеокамерою.

Результатом нашої прогулянки стало ось це невеличке відео, в якому відомі українські митці (видавець Дмитро Капранов, казкар Сашко Лірник, вокалісти Леся і Галина Тельнюк, бандурист Ярослав Джусь, письменниця Ірена Карпа) і просто колоритні відвідувачі Літературної Країни Мрій закликають українців (і полтавців зокрема) підписувати петицію і врятувати Кадетський корпус.

Нагадаємо, що петиція вже зібрала половину з потрібних 10 тисяч підписів (якщо бути точним, то 5174). Її автор, голова комітету порятунку Кадетського корпусу Борис Трістанов, направив роздруковані 3 тисячі підписів і коментарів до всіх зазначених адресатів.

Для тих, хто хоче долучитися до цього документу: change.org.

Варто зазначити, що петиція вже отримала розголос не лише серед культурних діячів України (свою підтримку висловили поети Павло Коробчук, Богдана Матіяш, Григорій Семенчук), а й українців, що проживають закордоном у різних країнах світу (США, Франція, Швеція, Німеччина, Польща).

Давайте доведемо, що полтавці разом можуть добитися зрушень!

Автори відео: Анна Єгорова, Катерина Кролевська

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...