• Головна
  • Як отримати рецепт на антибіотики
16:00, 27 серпня 2022 р.
Надійне джерело

Як отримати рецепт на антибіотики

Як отримати рецепт на антибіотики

В КП «ЦПМСД 2 ПМР» з серпня місяця цього року сімейними лікарями виписуються електронні рецепти на антибіотики, так як в Україні діє перехідний період впровадження електронного рецепта на антибіотики. Заклад зареєстрований в електронній системі охорони здоров’я, тому пацієнт без проблем може отримати у сімейного лікаря електронний рецепт на антибіотик, при наявності показань. Пільговій категорії населення поки що буде виписаний паперовий рецепт.

Електронний рецепт можна отримати безпосередньо на прийомі у сімейного лікаря. Лікар визначає доцільність прийому препарату згідно протоколів лікування,підбирає ефективну діючу речовину, дозування та режим прийому препарату.

У електронному рецепті сімейний лікар зазначає діючу речовину, дозування та тривалість лікування.

Торгову назву препарату пацієнт може обрати самостійно при зверненні в аптеку.

Антибіотик по е-рецепту пацієнт може отримати в будь-якій аптеці, для цього потрібно пред’явити фармацевту інформаційну пам’ятку з підписом та печаткою сімейного лікаря, яку лікар роздрукує на прийомі як підтвердження виписки по е-рецепту. На сьогодні можливий частковий відпуск ліків за е-рецептом або можна покупку розділити на декілька разів. При цьому отримувати повторно рецепт у сімейного лікаря не потрібно.

Для отримання е-рецепта на антибіотики у сімейного лікаря повинна бути наявна декларація або пацієнт має бути зареєстрований в електронній системі охорони здоров’я. Для цього пацієнту достатньо мати документ, що посвідчує особу (внутрішній чи закордонний паспорт, ІD-картка, дітям- свідоцтво про народження) та реєстраційний номер облікової картки платника податків (ІПН) (обов’язково для всіх, хто досягнув 14-річного віку, виключення – пацієнт відмовився від набуття такого номера, що підтверджується відповідною позначкою у паспорті пацієнта).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#медицина #Полтава #рецепт #антибіотики
Оголошення
live comments feed...