• Головна
  • Понад 90% українців довіряють військовим - результати опитування
15:30, 19 серпня 2022 р.
Надійне джерело

Понад 90% українців довіряють військовим - результати опитування

Понад 90% українців довіряють військовим - результати опитування

Більшість українців довіряють військовослужбовцям та ветеранам російсько-української війни, а також відчуває гордість та вдячність Захисникам і Захисницям, які боронять Україну від російських окупантів.

Такі результати показало опитування групи “Рейтинг” на замовлення Українського ветеранського фонду Міністерства у справах ветеранів України, що були презентовані 17 серпня.

90% опитаних українців довіряють військовим Збройних Сил України, ветеранам нинішньої російсько-української війни та ветеранам – учасникам АТО/ООС.

Понад 40% опитаних зазначили, що серед їхніх близьких та рідних є ті, хто брав участь у воєнних діях на території України, починаючи з 2014 року.

54% мають серед близьких тих, хто воював чи воює на фронті, починаючи з 24 лютого. 44% сказали, що серед їхніх близьких та рідних є ті, хто брав участь у війні на Сході України у 2014-2021 роках. 

64% респондентів відчувають до ветеранів вдячність та 50% – гордість. Крім того, абсолютна більшість опитаних – 93% – вважає, що українське суспільство сьогодні поважає наших ветеранів.

Дослідження провели 6-7 серпня 2022 року за допомогою методу комп’ютерної системи телефонних опитувань (CATI) серед 1000 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 3.1%.

Раніше ми писали: Понад 87 відсотків - "проти" зупинки транспорту у Полтаві під час повітряних тривог (результати опитування)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#війна #ЗСУ #Україна #опитування #рейтинг
Оголошення
live comments feed...