• Головна
  • Олександр Мамай назвав імена цьогорічних випускників, які здали мультипредметний тест на 200 балів
13:10, 14 серпня
Надійне джерело

Олександр Мамай назвав імена цьогорічних випускників, які здали мультипредметний тест на 200 балів

Вітаю 200-бальників  із математики – випускників закладів загальної середньої освіти Полтавської громади: 

1. Олександр Шовкопляс - Ліцей № 1 ім. І. П. Котляревського; 

2. Мирослава Данчина - Ліцей № 1 ім. І. П. Котляревського; 

3. Денис Ярмоленко - Ліцей № 1 ім. І. П. Котляревського; 

4. Костянтин Омельченко - Ліцей № 1 ім. І. П. Котляревського; 

5. Марія Піддубна–Ліцей № 1 ім. І. П. Котляревського; 

6. Єгор Торгашин –Ліцей № 1 ім. І. П. Котляревського; 

7. Максим Орлеан -Ліцей № 1 ім. І. П. Котляревського; 

8. Марія Шевченко – Науковий ліцей №3; 

9. Ростислав Єфименко –ЗЗСО №4; 

10. Вероніка Солдатєнкова–ЗЗСО №5; 

11. Іван Гончаренко –ЗЗСО №5; 

12. Світлана Дерев′янко  - Ліцей № 6 "Лідер"; 

13. Назар Борута - Ліцей № 6 "Лідер"; 

14. Іван Подгорний - Ліцей № 6 "Лідер"; 

15. Іван Рибалко - Ліцей № 6 "; 

16. Іван Марков - Ліцей № 6 "Лідер"; 

17. Даниїл Костиленко - Ліцей № 6 "Лідер"; 

18. Володимир Пащенко - Ліцей № 6 "Лідер"; 

19. Богдан Кравчук - Ліцей № 13 «Успіх»; 

20. Микола Коваль - Ліцей № 13 «Успіх»; 

21. Охріменко Олексій –НВК №16; 

22. Милана Альошина - Ліцей №17 «Інтелект»; 

23. Катерина Бондарь - Ліцей №17 «Інтелект»; 

24. Ольга Монахова–ЗЗСО №19; 

25. Марія Курява - Ліцей № 21 "НАДВОРСКЛЯНСЬКИЙ" ; 

26. Софія Демченко –ЗЗСО №24; 

27. Станіслав Сухоставський–ЗЗСО №26; 

28. Дмитро Цюрюпа–ЗЗСО №26; 

29. Максим Шаршонь  –ЗЗСО №26; 

30. Вікторія Куц–ЗЗСО №27; 

31. Ліліана Логвиненко –ЗЗСО №28; 

32. Анастасія Кулик –ЗЗСО №29; 

33. Поліна Макарова –ЗЗСО №29; 

34. Анастасія Дабарська–ЗЗСО №29; 

35. Максим Кузуб  - ЗЗСО №29; 

36. Ілля Богатов–ЗЗСО №29; 

37. Єгор Гмиря  - Ліцей №32 «Європейський»; 

38. Євгеній Мамай - Ліцей №33; 

39. Антон Молька - Ліцей №33; 

40. Катерина Пилипенко - Ліцей №33; 

41. Анастасія Романко - Ліцей №33; 

42. Валентина Бабець–ЗЗСО №37; 

43. Сергій Литвиненко –ЗЗСО №38; 

44. Денис Проскура –ЗЗСО №38; 

45. Богдан Українець – ЗЗСО №38; 

46. Станіслав Вежбицький–Супрунівський НВК. 

47. Ростислав Правденко - Пальчиківський НВК.

"Вітаю наших талановитих випускників, які навіть в умовах воєнного часу демонструють високий рівень знань і готові реалізувати себе для розвитку нашої держави, наближення Перемоги", - написав мер

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#освіта зно
Оголошення
live comments feed...