• Головна
  • В Україні продовжать мобілізацію: кого зараз не вистачає в ЗСУ
14:30, 14 серпня
Надійне джерело

В Україні продовжать мобілізацію: кого зараз не вистачає в ЗСУ

В Україні продовжать мобілізацію: кого зараз не вистачає в ЗСУ

Президент України вніс законопроєкт до Верховної Ради, в якому пропонує продовжити військовий стан, а разом з ним і мобілізацію в країні. Секретар парламентського Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки, ветеран АТО Роман Костенко в коментарі для журналістів розповів, яких спеціальностей бракує в армії та кого мобілізують для комплектування військових частин.

У командуванні Сухопутних військ ЗСУ (саме цій структурі підпорядковані всі територіальні центри комплектування та соціальної підтримки) заспокоюють та кажуть однозначно: людей в ЗСУ вистачає, всі області виконали план з призову на 100% та більше, а потреби в доукомплектуванні військових частин, у порівнянні з лютим, зменшилися в десятки разів. 

"Добровольців, звісно, теж стало менше, – говорить начальник управління персоналу штабу командування Сухопутних військ ЗСУ Роман Горбач. – Більшість з тих, хто мав бажання та був вмотивований, вже пішли захищати державу. Але, з огляду на те, що потреба в доукомплектуванні частин зараз менша, то кількості добровольців, які є на даний час, достатньо".

Горбач наголошує, що в кожному територіальному центрі на обліку є добровольці, що стоять у черзі, щоб піти служити в ЗСУ. Щодо їхньої кількості статистика не ведеться.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#мобілізація Україна
Оголошення
live comments feed...