08:33, 14 серпня
Надійне джерело

Вітаємо з днем будівельника

Вітаємо з днем будівельника

День будівельника відзначається у другу неділю серпня – у 2022 році це 14 серпня. Будівельник - це важлива і небезпечна професія. Завдяки їх праці ми живемо в теплому будинку і працюємо в затишному офісі. 

День будівельника - це професійне свято встановлене в 1993 році указом президента Леоніда Кучми на підтримку ініціативи працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів. У будівельників є наступна цікава традиція: молодий працівник повинен відкусити шматок хліба з сіллю, потримати руки над чашею з вогнем, а також одягнути каску і пройти "випробування" цеглою.

Деякі будівельники люблять вішати обереги над входом в будинок. Оберегом може служити монета або зерна. Часто об першу плиту будинку розбивають пляшку шампанського.

Серед слов'янських народів вважалося, що найкращий день для початку зведення нового будинку є вівторок або четвер. Також було дуже важливо вибрати правильне місце для майбутнього будівництва. Ні в якому разі не можна було будувати на перехресті або перетині доріг, а особливо - на місці могили або чиєїсь загибелі.

Також будівельники того часу не любили будувати поруч із бузиною, бо вважали, що життя поруч з цією рослиною буде гірким.

Дякуємо вам за непросту працю та неоціненний внесок у зведенні комфортного життя для всіх нас!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#день будівельника
Останні новини
Оголошення
live comments feed...