• Головна
  • Стало відомо, скільки шкіл полтавщини працюватимуть офлайн
16:33, 9 серпня
Надійне джерело

Стало відомо, скільки шкіл полтавщини працюватимуть офлайн

Стало відомо, скільки шкіл полтавщини працюватимуть офлайн

1 вересня на Полтавщині запрацюють лише ті школи, де є укриття, у решті закладів будуть онлайн заняття та змішана форма навчання

9 серпня відбулися загальні перші збори Асоціації "Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування" в умовах війни. Однією з головних тем обговорення стало питання про підготовку роботи закладів освіти в умовах воєнного стану. Т.в.о. директора Департаменту освіти і науки ПОВА Галина Власюк розповіла, що вже зроблено до початку нового 2022/2023 навчального року.

«Цей рік буде особливим та змішаним за формами навчання школярів, студентів, а також виховання дошкільнят. Наш пріоритет сьогодні – безпека! Тому нині в школах готуються до використання захисні споруди, евакуаційні шляхи, здійснюються заходи підготовки до опалювального періоду, забезпечення протипожежними системами та засобами», – розповіла Галина Власюк.

В області налічується 2538 учнів з числа внутрішньо переміщених осіб. До 1-х класів зараховано 11,6 тис. першокласників, з них 513 дітей ВПО. За межі України станом виїхали 13421 учень та 328 педпрацівників.

Спільно з представниками територіальних підрозділів ДСНС організована робота щодо обстеження будівель закладів освіти з метою встановлення можливості їх використання для укриття. Уже обстежено 623 заклади освіти області. Із них 228 можуть бути допущені до очної форми навчання, що складає 18% від загальної кількості.

Обласною військової адміністрацією ініційовано проведення об’їзду шкіл з метою огляду стану укриттів. Наразі оглянуті заклади ЗСО 17 громад області. Активно ведуться роботи в Мартинівській, Нехворощанській, Лубенській, Гоголівській і Великобагачанській громадах.

Найбільше шкіл мають облаштовані укриття у:

Глобинській і Горішньоплавнівській громадах Кременчуцького району; Лубенській, Оржицькій, Хорольській та Чорнухинській громадах Лубенського району; Великобудищанській, Миргородській, Гадяцькій, Гоголівській, Заводській, Ломишнянській, Лютенській, Петрвсько-Роменській, Сергіїській, Шишацькій Миргородського району; Диканській, Полтавській, Чутівській, Зіньківській, Кобеляцькій, Нехворощанській, Решетилівській, Скороходівській громадах Полтавського району.

Триває робота по освоєнню виділених коштів на приведення укриттів до вимог нормативів. Крім того в територіальних громадах області оснащуються школи генераторами, на що з обласного бюджету виділені кошти в сумі 20 млн. грн.

Опитування батьків в області показало, що переважна більшість (65,5%) висловлюються за онлайн навчання, 30,8% –за офлайн, 3,7 % батьків – не визначились або підтримують змішану форму навчання.

«Тому формат навчання з 1 вересня буде різний: в офлайн-режимі працюватимуть лише ті навчальні заклади, в яких є належно обладнані укриття; школи які не матимуть укриттів, будуть надавати освіту в онлайн-форматі або практикувати змішану форму. Змішана форма поєднує очний і дистанційний режими. Таке поєднання підходить для різних занять, наприклад, практичні та лабораторні заняття – в очному режимі, лекційні – дистанційно», – розповіла Галина Власюк.

За матеріалами Полтавської ОВА.

Раніше ми розповідали Навчальнийрік 2022-2023. Скільки в Полтаві коштують шкільні речі на базарі та в ТРЦ

Більше новин у нашому Telegram.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#навчальний #школа #війна
Оголошення
live comments feed...