• Головна
 • У чому суть кодування від алкоголізму
Новини компаній
15:24, 9 серпня 2022 р.

У чому суть кодування від алкоголізму

Новини компаній

На жаль, сьогодні проблема алкоголізму стоїть дуже гостро. Причому не лише в Україні, а й у всьому світі. Тому все більш актуальними стають способи боротьби із захворюванням. Кодировка от алкоголяєодним з методів. Вона вважається дуже ефективною процедурою, яка насамперед впливає на психіку пацієнта. Існує кілька типів кодування. Найпоширенішими вважаються медикаментозне лікування, метод Довженка та гіпнотичний вплив. Зазвичай фахівець радить, який варіант краще підійде для конкретного випадку. Але кінцеве рішення приймає чи сам пацієнт, чи його родичі.

Суть методики не змінюється, незалежно від конкретного типу. Лікування ґрунтується на тому, що у пацієнта формується страх перед вживанням алкоголю.

Переваги методу

Цей метод вважається одним із найпоширеніших. Це пояснюється тим, що за довгі роки використання він встиг позитивно себе зарекомендувати. Багато людей назавжди забули про хворобу завдяки йому.

А з кожним роком він стає ще ефективнішим, завдяки тому, що створюються нові психологічні методики та ліки.

Серед основних сильних сторін методу фахівці виділяють:

 • Висока ефективність.

 • Можливість вибрати конкретну методику.

 • Можливість використання методу незалежно від того, яка стадія алкоголізму у пацієнта.

 • Швидкий результат.

 • Доступна вартість.

 • Повна анонімність.

Але не варто забувати про те, що попри велику кількість переваг, у методу також є недоліки. Наприклад, багато способів кодування не рекомендують використовувати для людей віком понад шістдесят років, а також для тих, у кого в анамнезі є такі захворювання як цироз, ішемічна хвороба, епілепсія.

У багатьох пацієнтів потім починають проявлятись психологічні наслідки. Людина постійно перебуває у стресовому стані, переживає, що може померти від цукерки з лікером або сиропу від кашлю, починає виявляти схильність до депресії та психічних розладів. Щоб запобігти цьому, рекомендується робота з психологом після процедури.

У чому суть кодування від алкоголізму, фото-1

Як зробити процес відвикання від алкоголю менш важким

Кодировка от алкоголя в Полтаве– це лише початок шляху, початок нового життя без алкоголю. Людині потрібно адаптуватися до нових реалій. Щоб цей процес був максимально безболісним, психологи рекомендують:

 • Налагодити стосунки з сім'єю та більше часу проводити разом.

 • Змінити харчові звички. Відмовитися від шкідливої ​​їжі та віддати перевагу здоровому харчуванню. Можна почати вживати вітаміни.

 • Присвячувати не менше години на день прогулянкам на вулиці.

 • Почати займатися спортом, а якщо немає можливості – хоча б розпочати заряджання.

 • Відпочивати та витрачати достатньо часу на сон.

Завдяки цьому можна позитивно вплинути й на психологічний стан пацієнта, й на його організм. Це дозволить полегшити перехідний період. Також потрібно наповнити життя приємними моментами, які відвернуть увагу від думок про алкоголь. Найголовніше - вчасно розпочати боротьбу з недугою, доки не стане надто пізно. Не варто чекати і сподіваються, що все вирішиться само собою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
«Торбами викидаємо зіпсовані продукти на смітники»: як у Полтаві мешканці двох будинків через перегорілий кабель "виживали" кілька днів без світла
"Це не життя, а виживання": стало відомо, як електрика потрапляє в регіон і чому без світла залишилися близько 70% споживачів Полтавщини
У Полтаваобленерго надали роз'яснення щодо графіків відключення електроенергії
«Світла має стати більше»: в Україні відремонтували потужний атомний енергоблок
Оголошення
live comments feed...