• Головна
 • Топ неординарних петицій з сайту президента України
19:30, 5 серпня 2022 р.
Надійне джерело

Топ неординарних петицій з сайту президента України

Топ неординарних петицій з сайту президента України

Українці - творча нація. Здавалось би, на серйозному сайті, який покликаний допомагати доносити важливі соціальні питання до президента, немає місця для фантазії. Але наші люди доводять зворотнє. 

Підготували для вас добірку кумедних петицій, які в перспективі може розглянути президент, якщо ті наберуть 25 тисяч підписів. 

 1. Подати російських військових в номінацію на присудження Премії Дарвіна - за найбезглуздішу смерть!
 • Нагороджують тих, хто знищив себе найбільш незвичним і безглуздим чином. Цю нагороду майже завжди присуджують посмертно й переважно до появи нащадків, - зазначив автор петиції. 

 1. Зерно в обмін на зброю. 
 • Нехай краще його миші з'їдять, ніж в такий час продавати за гроші, - аргументував автор.
 1. Дозволити чоловікам вивезти свої родини на море. 

 • Моря в Украине нет из-за войны, введите какой то закон, чтобы мужья могли повезти свою семью на море за границу, так же это будет плюсом для турагентств в плане заработка, - попросила авторка. 

 1. Призвати 95 квартал до лав збройних сил України!
 • Чому звичайних громадян ловлять на вулицях і роздають повістки у військкомат чи не в туалетах, а інші спокійно їздять за кордон, бізнесмени-олігархи, зірки шоу-бізнесу, спортсмени, танцюристи, депутати, інстаблогерші які ведуть мовлення з ресторанів Парижа та Риму де розповідають кому йти на фронт, а кому ні. Хіба захисник батьківщини має стать? На чому ґрунтується ця дискримінація? Чи може настав час вже людей вирівняти перед боргом батьківщині?,- так виразив своє незадоволення автор.

 1. Відродити класичне виробництво Паляниці в Україні та поставити їй пам'ятник
 • Паляниця стала не лише українським символом, а й народним оберегом від рашистських загарбників. Хлібина повинна бути с обовязковим надрізом,який утворює скоринку-козир зверху хлібини. Паляниця заслуговує на те, щоб їй поставили пам'ятник в Україні!, - додала авторка. 

 1. Розмістити в університетських бомбосховищах пивбари
 • Пропоную розмістити, в разі очного навчання, в сховищах вузів (хоча б на базі факультетів та інститутів технічних спеціальностей) барів зі слабоалкогольними напоями (до 6.8% ал. об.). Це також буде сприяти відвідуванню, бо більше студентів не дуже раді рішенню про такий формат навчання, а спуски по тривозі будуть їх тільки більше відлякувати. Тож вони замість того, щоб абсолютно забити на навчання лише краще почнуть ходити туди. Гроші з прибутку можна передавати напряму ЗСУ, а для технарів така перерва в навчанні не буде якоюсь незвичною проблемою. Також ще раз згадавши про острови, то в Оксфордському університеті взагалі була давня традиція давати на екзамені келих пива, - аргументував автор петиції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Україна петиції
Оголошення
live comments feed...