• Головна
  • У Галереї мистецтв відкрили благодійну виставку робіт учасників "Мистецького штабу"
17:00, 4 серпня 2022 р.
Надійне джерело

У Галереї мистецтв відкрили благодійну виставку робіт учасників "Мистецького штабу"

У Галереї мистецтв відкрили благодійну виставку робіт учасників "Мистецького штабу"

«Мистецтво проти гармат» - таким є девіз проекту  Мистецький штаб.Самі учасники позиціонують себе якоб’єднання ініціативних, небайдужих митців. Частину коштів зі своєї діяльності вони передають на потреби ЗСУ.

«На сьогодні у кожного свій фронт і наш фронт  - мистецький», - говорять учасники, - «Наша мета  проста – максимально допомогти тим, хто зараз боронить нас від загарбників і популяризувати мистецтво та творців сьогодення нашої Полтавщини.  Наш девіз – «Мистецтво проти гармат!».

Проект розпочав свою діяльність з травня цього року в рамках діяльності благодійного фонду «Свою Україну любіть». Взяв початок з організованих заходів у "Артсіті", що у ТРЦ "Київ" і масштабувався до обласного формату. За цей час було проведено 7 художніх різноформатних виставок картин місцевих художників у місті та за його межами, зібрано та передано на потреби ЗСУ більше 300 тис. грн.

Колекція картин і скульптур штабу налічує на сьогодні більше 100 робіт, більш як 25 учасників, і найголовніше, вона постійно поповнюється. Це - коктейль робіт відомих художників і художників-аматорів, класичного стилю із сучасним.

Сьогодні чергову виставку мистецького штабу відкрили в Галереї мистецтв.

У Галереї мистецтв відкрили благодійну виставку робіт учасників "Мистецького штабу", фото-1
У Галереї мистецтв відкрили благодійну виставку робіт учасників "Мистецького штабу", фото-2

До Вашої уваги представлені 45 робіт Ярослава Терновського, Марини Рожнятовської, Андрія Гордієнка, Ігора Грека, Максима Юхна, Дениса Городничого, Олени Зозулі, скульптури Володимира Боцмана, вишивки Наталії Костенко та роботи інших митців.

Учасниця виставки Юлія Горбань свій дар до малювання виявила випадково – просто відвідала майстер клас Ярослава Тарновського. Згодом – Максима Юхна, ученицею якого є на сьогодні.

«Все почалося з 2018 року. Мистецтво дозволяло  відволіктися від дійсності, а зараз - пережити постійний стрес від кривавих подій війни. У мене є родичі з Харкова, вони зараз приїхали жити у Полтаву. Є страх за себе і рідних.  Я намагаюся відобразити позитив, щоб було багато світла у моїх роботах. Мрію написати картину, коли настане перемога. Це, напевно, буде молода жінка у народному вбранні, з квітами і прапором».

Художниця Олена Зозуля:

« Вирішила підтримати своїх друзів, які є організаторами виставки. Цікавий момент, що виставки влаштовують у всіх куточках міста, і виходить, що ти ніби художник-передвижник. І, звісно, висока мета цієї виставки – допомога ЗСУ, не могла мене лишити байдужою».

Увага! Якщо ви хочете долучитися до благодійної акції, можете придбати роботу, ознайомившись з лотами за посиланням: mystetskyishtab.com.ua.

Підтримати: БО БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД СВОЮ УКРАЇНУ ЛЮБІТЬ

№UA563052990000026007031214043

АТ КБ «Приватбанк», ЄДРПОУ 44759370

Україна, 36011, м. Полтава, вул. Старий Поділ,

Більше на сторінках «Мистецького штабу» у Instagram та Facebook.

У Галереї мистецтв відкрили благодійну виставку робіт учасників "Мистецького штабу", фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#виставка #благодійність #Мистецький штаб
Оголошення
live comments feed...