• Головна
  • Інформаційне повідомлення про початок громадського обговорення щодо перейменування вулиць та провулків Полтавської міської територіальної громади (І черга)
14:00, 4 серпня 2022 р.
Надійне джерело

Інформаційне повідомлення про початок громадського обговорення щодо перейменування вулиць та провулків Полтавської міської територіальної громади (І черга)

Інформаційне повідомлення про початок громадського обговорення щодо перейменування вулиць та провулків Полтавської міської територіальної громади (...

На виконання рішення виконавчого комітету Полтавської міської ради від 21.07.2022 року №294 "Про питання присвоєння юридичним особам та об'єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій на території Полтавської міської територіальної громади", Комунальна організація «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради за підтримки проєкту Ради Європи “Зміцнення громадської участі в демократичному процесі прийняття рішень в Україні” розпочинає процес публічних консультацій стосовно перейменування вулиць та провулків у Полтавській міській територіальній громаді (І черга), перелік яких додається.

Організатор громадського обговорення – Комунальна організація «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради.

Строк проведення громадського обговорення – два місяці з дня оприлюднення офіційного повідомлення про його початок.

Форма проведення громадського обговорення – публічні консультації, які будуть здійснюватися у два етапи:

- збір пропозицій від мешканців Полтавської міської територіальної громади – учасників громадського обговорення, у тому числі із застосуванням анкети-опитувальника у термін з 03 серпня до 17 серпня 2022 року включно.

- електронне голосування на платформі E-dem https://consult.e-dem.ua/ (розділ «Консультації з громадськістю»), оголошення про яке буде оприлюднено окремо, після розгляду та аналізу поданих пропозицій.

Основною метою публічних консультацій є збір пропозицій від мешканців щодо назв вулиць та провулків, які мають бути перейменовані відповідно до чинного законодавства. Публічні консультації стосуватимуться об'єктів, що містять назви топонімів у Російській Федерації і державах – членах Організації договору про колективну безпеку, з русизмами в назвах, а також тих, що містять орфографічні помилки.

Подати пропозиції щодо перейменування можна:

- в електронному вигляді, заповнивши анкету-опитувальник за посиланням https://forms.gle/JshiMGDQuMpmjJ9i9 (її можна заповнювати необхідну кількість разів);

- в письмовому вигляді за адресою: 36000, м. Полтава, вул. Небесної сотні, 1/23, Комунальна організація «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради;

- листом на електронну пошту Комунальної організації «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради – [email protected].

Пропозиції учасників громадського обговорення у письмовій формі чи електронною поштою подаються із зазначенням прізвища, імені, по батькові, контактного телефону та адреси особи, яка їх подає.

Юридичні особи подають пропозиції у письмовій формі чи електронною поштою із зазначенням їх найменування та місцезнаходження.

Анонімні пропозиції розглядатися не будуть.

У разі внесення пропозиції щодо присвоєння вулиці чи провулку імені фізичної особи, ювілейної та святкової дати, назви і дати історичної події, до пропозиції необхідно додати коротке обґрунтування та інформаційну довідку про фізичну особу, ім'я якої пропонується присвоїти, ювілейну, святкову чи історичну дату або назву історичної події, назву якої пропонується присвоїти.

У разі, якщо у фізичної особи, ім'я якої пропонується присвоїти вулиці чи провулку, є родичі (діти, вдова, вдівець, а якщо їх немає - батьки, рідні брати та сестри), необхідно також отримати їх письмову згоду на присвоєння імені.

При виникненні запитань чи уточнень можна звертатися до уповноваженої особи, відповідальної за збір пропозицій – головного фахівці з бюджету участі та управління проєктами Комунальної організації «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради Олексія Довгаля за телефоном +38 (0532) 64-14-04 або +380504097201.

Усі запропоновані варіанти назв будуть розглянуті на відкритому засіданні робочої групи з питань присвоєння юридичним особам та об'єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій на території Полтавської міської територіальної громади, що відбудеться 23 серпня 2022 року о 13.00 у приміщенні депутатської кімнати Полтавської міської ради (м. Полтава, вул. Соборності, 36, кімн. 223). Для участі у засіданні – попередня реєстрація учасників (окрім членів робочої групи) та акредитація представників засобів масової інформації є обов'язковою.

За результатами опрацювання поданих пропозицій буде підготовано перелік запитань (назв вулиць та провулків (І черга), розташованих на території Полтавської міської територіальної громади, назви яких підлягають перейменуванню і виносяться на громадське обговорення) та варіантів відповідей (належно обґрунтованих пропозицій, поданих згідно процедури), які після затвердження на Комісії з питань найменування та перейменування елементів міського середовища та інфраструктури, увічнення пам'яті осіб та подій, буде винесено на голосування.

Узагальнення та оприлюднення результатів громадського обговорення буде здійснено на сайті Полтавської міської ради після їх затвердження на засіданні Комісії з питань найменування та перейменування елементів міського середовища та інфраструктури, увічнення пам'яті осіб та подій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #міська рада #вулиці #перейменування
Оголошення
live comments feed...