• Головна
  • Міліція розпочала патрулювання Сорочинського ярмарку
08:58, 18 серпня 2009 р.

Міліція розпочала патрулювання Сорочинського ярмарку

Нова модель охорони громадського порядку почала відпрацьовуватися відучора в селі Великі Сорочинці на Полтавщині, де вже завтра відкриється Сорочинський ярмарок - найбільш масове і популярне в Україні торгове дійство з елементами національного карнавалу. Щоб забезпечити максимальний спокій учасникам і гостям ярмарку, міліція взяла на озброєння сучасні єворопейські розробки правоохоронних служб: кількісно міліцейські патрулі скорочено майже вдвічі, натомість істотно посилено застосування різноманітних технічних засобів контролю, передає кореспондент УКРІНФОРМу з посиланням на ВЗГ ГУМВС у Полтавській області.

Цього дня патрулювання здійснюється вже у повному обсязі. Міліціонери охороняють не тільки багатогектарний Жабокрицький майдан з торговельними рядами та експозиційними павільйонами, де облаштовуються офіційно зареєстровані підприємства-учасники ярмарку, а й вулиці Великих Сорочинців, де чимало учасників та гостей зупинилися в готелях і приватному секторі.

Як повідомив начальник ГУМВС області Михайло Цимбалюк, нова модель охорони громадського порядку за умови підтвердження її ефективності буде поширена в подальшому на всю країну. За його словами, основне навантаження припадатиме на технічні засоби контролю. "Наразі ми вже встановили 7 камер відеоспостереження, які транслюватимуться на моніторах, виведених у чергову частину на території ярмарку. Окрім того, одночасно працюють 5 кнопок тривожного виклику. За нашими розрахунками цього достатньо, щоб забезпечити найоперативніше реагування", - сказав він.

Та попри всю важливість завдання з відпрацюванням сучасної моделі охорони громадського порядку, міліціонери займуться на ярмарку і деякими іншими справами. "Цього разу на ярмарку ми вперше за всю його історію встановили артистичну сцену ГУМВС. На ній виступатимуть наші кращі таланти з різних областей України. Впевнений, що їх виступи привернуть велику увагу, адже маємо немало і солістів, і колективів, здатних позмагатися навіть з професіоналами сцени", - повідомив Михайло Цимбалюк.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...