• Головна
  • МІТИНГ У ПОЛТАВІ: ПОРА ОРГАНІЗОВУВАТИ САМОСУД НАД МІЛІЦІОНЕРАМИ ТА ЇХ СІМ’ЯМИ
12:32, 9 липня 2013 р.

МІТИНГ У ПОЛТАВІ: ПОРА ОРГАНІЗОВУВАТИ САМОСУД НАД МІЛІЦІОНЕРАМИ ТА ЇХ СІМ’ЯМИ

У Полтаві пройшов мітинг громадськості на підтримку жителів Врадіївки.

Сьогодні представники Полтавської громадськості та окремих політичних партій провели біля будівлі облдержадміністрації мітинг проти міліцейського свавілля. Поштовхом до заходу стали події у селищі Врадіївка Миколаївської області, де міліціонери жорстоко побили та зґвалтували 29-річну дівчину. Журналысти запитали в учасників акції, яку мету вони хочуть досягнути даною акцією. Відповіді отримали такі:

Дмитро

Дмитро

Дмитро:

— Я прийшов протестувати проти свавілля міліції, продажних судів та прокуратури. Хочу добитися, щоб у державі нарешті розпочалися зміни, адже так далі жити не можна.

Віктор Васильович

Віктор Васильович

Віктор Васильович:

— Прийшов час зупиняти міліцейське беззаконня. Законів у нашій державі взагалі немає, у нас закон як дишло, вертять куди захочуть. Вважаю, що народу пора просинатися, а не лише дивитись на ковбасу.

Лариса Олексіївна

Лариса Олексіївна

Лариса Олексіївна:

— Зараз настав час опричнини. На чолі держави цар батюшка, і Захарченко — Малюта Скуратов. Я вважаю, що пора людям організовувати самосуд над міліціонерами та їх сім’ями. Можливо тоді вони не будуть гвалтувати і вбивати. Навіщо на 300 тисяч міліціонерів? Нам і армія в такій кількості не потрібно, а цих сатрапів взагалі треба скоротити до мінімуму.

Після акції біля Полтавської ОДА, мітингувальники вирушили до будівлі УМВС України у Полтавській області. Там відбувся ще один мітинг, де учасники вимагали відставки міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка та припинення «міліцейського бєспрєдєлу».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...