• Головна
  • Діти з багатодітних сімей можуть їздити в громадському транспорті безкоштовно
11:06, 9 липня 2013 р.

Діти з багатодітних сімей можуть їздити в громадському транспорті безкоштовно

Діти з багатодітних сімей мають право на безоплатний проїзд. Також відповідно до Закону України “Про охорону дитинства” багатодітні сім’ї користуються пільговою знижкою  при сплаті за житлово-комунальні послуги та послуги зв’язку, придбанні палива (якщо їхні будинки не мають центрального опалення), скрапленого балонного газу для побутових потреб, у розмірі 50 відсотків їх вартості, в межах встановлених норм.

Про це повідомила директор Департаменту праці та соціального захисту населення ОДА Людмила Корнієнко

Також вона нагадала, що з 1 січня 2013 року дитячим будинкам сімейного типу та прийомним сім’ям, в яких не менше року проживають відповідно троє або більше дітей, а також сім’ям (крім багатодітних сімей), в яких не менше року проживають троє і більше дітей, враховуючи тих, над якими встановлено опіку чи піклування, надаються пільги, передбачені багатодітним сім’ям.

Загалом на 01.07.2013 в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги перебуває: 6 тис. 222 багатодітні сім′ї, 15 тис. 450 дітей з багатодітних сімей віком старше 6 років, 26 дитячих будинків сімейного типу, 34 прийомних сімей, 43 сім′ї з дітьми, враховуючи тих, над якими встановлено опіку чи піклування (крім багатодітних сімей).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...