• Головна
  • Полтавці хочуть, аби на Полі Полтавської битви з’явився пам’ятник загиблим українцям
10:03, 9 липня 2013 р.

Полтавці хочуть, аби на Полі Полтавської битви з’явився пам’ятник загиблим українцям

Пам’ятник загиблим українцям у Північній війні хочуть, аби встановили на Полі Полтавської битви, громадські організації міста.

Вчора, 8 липня  (27 червня за старим стилем), у день, коли відбулася одна з вирішальних битв Великої Північної війни, зібралися за круглим столом представники громадськості та місцевого козацтва.

До речі, у Дендропарку до 304-річчя встановили дерев'яну копію старовинної гармати

— Ми вже 24 роки незалежні і досі тим людям, які брали участь у війні 304 роки назад, досі немає жодного достойного пам’ятника. Минула влада намагалася щось зробити, але так і не доробила. Зробили лише першу чергу меморіального комплексу, а потім все заглохло. А зараз взагалі у планах немає, щоб якийсь пам’ятний знак встановити, — говорить писар Ради козацьких організацій Полтавської області Володимир Зайцев.

Учасники круглого столу обурюються, що на Полі Полтавської битви досі немає пам’ятника українцям, натомість є шведам та росіянам.

Як ще одне нагадування про неоднозначну й трагічну сторінку в історії нашого народу, влаштували показ вишитих полотен. Усі вони присвячені подіям Полтавської битви.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...