• Головна
  • НІМЕЦЬКИХ ДІТЕЙ ОЗДОРОВЛЮЮТЬ У ТАБОРІ ПІД ПОЛТАВОЮ
09:30, 9 липня 2013 р.

НІМЕЦЬКИХ ДІТЕЙ ОЗДОРОВЛЮЮТЬ У ТАБОРІ ПІД ПОЛТАВОЮ

У спортивному таборі «Олімпійські надії» оздоровлюються діти не тільки з Києва, а й Берліна

У спортивно-оздоровчому таборі «Олімпійські надії» відкрилась друга зміна. Цього разу 129 вихованців ДЮСШОР № 2, а це найкращі юні волейболісти та баскетболісти, зібрались, щоб відпочити, оздоровитись та потренуватись. Про це повідомили в прес-службі Полтавської міської ради.

— Історично цей табір був суто табором нашої спортивної школи, — говорить тренер Анатолій Офат. — Тут вдосконалювали свою техніку наші кращі випускники, а тепер на цих майданчиках продовжують займатись спортом їх діти та онуки. Наші вихованці цього року відправили своїх дітей із Берліна та Києва, щоб саме на полтавській землі загартувались їх нащадки. Така хороша атмосфера дає величезний потенціал для наступного навчального року.

Як зазначила адміністрація табору, молоді в цьому таборі дуже подобається. Головним чином, зізнаються підлітки, через цікаві тренування та можливість побути з хорошими старими друзями та знайти нових.

Під час відкриття другого сезону від міської влади спортсмени отримали цінні подарунки та мали змогу побувати на цікавому концерті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...