• Головна
  • ЛИВНІВКА НА ПОЛОВКАХ ПЕРЕТВОРИЛАСЯ НА ПАСТКУ ДЛЯ НЕТВЕРЕЗИХ
10:14, 8 липня 2013 р.

ЛИВНІВКА НА ПОЛОВКАХ ПЕРЕТВОРИЛАСЯ НА ПАСТКУ ДЛЯ НЕТВЕРЕЗИХ

Поблизу перехрестя Великотирнівська — Хорольський — Зоряна вкрали решітку із зливової каналізації

Наскільки давно це сталося — зараз не з’ясувати. Але у отворі тривалий час стирчала якась гілка, попереджаючи перехожих про небезпеку. Кілька днів тому і гілка зникла. Тож отвір зливової каналізації перетворився на пастку. Поки що постраждалих немає, якщо не рахувати одного нетверезого громадянина, який днями впав просто в отвір, але травм не отримав.

У міськвиконкомі за номером 15-80 ситуацію з цього приводу уважно вислухали і ввічливо пообіцяли розібратися. Сподіваємося, це станеться найближчим часом, тому що в описаному місці часто переходять дорогу люди, у тому числі жінки з колясками, прямуючи від багатоповерхівок до церкви, що у приватному секторі.

Проблема зникнення решіток з отворів липневої каналізації не нова: протягом року в Полтаві зникає більше 50 таких металевих виробів. Судячи з усього — міліції байдуже, тому що пункти прийому, очевидно, продовжують стабільно заробляти завдяки крадіям комунального майна.

Хочеться попросити наших шановних комунальників: ставте дерев’яні решітки на отвори зливової каналізації, як подекуди у центрі. Такого роду вироби не цікаві любителям легкої наживи. Крім того, самі отвори не перетворяться на смітники — вам же легше буде працювати під час злив.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...