09:04, 6 липня 2013 р.

ЦІЛУЙМОСЯ, БО МИ ТОГО ВАРТІ

6 липня відзначається Всесвітній день поцілунків! З приводу цієї визначної події сайт міста Полтави вирішив провести власне дослідження та дізнатися, що ж все-таки в житті людини значить поцілунок, та які думки з цього приводу висловить полтавська громада.

З початку наведемо коротку історичну довідку стосовно самого свята.

Всесвітній день поцілунку – неофіційне свято, вигадане в позаминулому сторіччі винахідливими мешканцями туманного Альбіону та затверджене близько 20 років тому Організацією Об’єднаних Націй. З того часу захід здобув статус міжнародного та відзначається кожен рік 6 липня.

Схиляючись перед світовим досвідом ми все ж таки вирішили дізнатися, наскільки прихильні до цього свята мешканці саме нашого міста.

 

Тетяна

Особисто мені це свято байдуже. Я вважаю, що цілуватися потрібно кожен день, а не виокремлювати якусь певну дату…

 

Інна

Я думаю, що Всесвітній день поцілунку – хороше та необхідне свято… Навіщо виділяти певний день для цієї події – не знаю, але сам привід сто відсотково заслуговує такої відзнаки і вшановувати його потрібно якнайчастіше!

 

Олександр

Я дотримуюсь точки зору, що це свято не обов’язково приєднувати до конкретної дати. А взагалі, День поцілунку – це завжди цікаво та інтригуюче, а сам поцілунок – дуже приємна та корисна річ!

 

Ірина

Обома руками підтримую затвердження цього свята і взагалі вважаю, що його необхідно зробити державним святом та вихідним днем! А коли воно випадатиме на суботу чи неділю, то робити вихідним днем – понеділок! А ще краще, святкувати його як новорічні свята, приблизно два тижні!

 

Тетяна

Вважаю, що поцілунок безперечно чудова річ. Проте слід розуміти, що поцілунки бувають різними і не завжди вони можуть означати виключно кохання. За допомогою цілунку можна виражати й інші теплі почуття, як то повагу, довіру чи любов до рідних. Для таких поцілунків не потрібно особливого дня, вони повинні йти від щирого серця та тоді, коли прагнутиме твоя душа.

 

Підсумовуючи загальну ідею бліц-опитування можна дійти до висновка, що поцілунок займає важливе місце в серцях полтавської громади, проте серйозної необхідності у певній даті його відзначення немає. І бавити себе та свою другу половинку Днем поцілунку необхідно постійно, а не раз на рік!

 

До того ж, поцілунок дійсно дуже корисна справа.

 • По-перше, під час поцілунку в організмі виробляється величезна кількість ендорфінів, які мають красномовну назву «гормони щастя», сприяють гарному настрою та долають стреси.
 • По-друге, під час контакту зі слиною іншої людини до нашої ротової порожнини потрапляє безліч різноманітних мікроорганізмів, які легко знешкоджуються імунітетом, слугуючи своєрідним приємним «щепленням», що зміцнює опірність організму та покращує здоров’я.
 • По-третє, поцілунок – відмінна профілактика появи зморшок, оскільки під час нього задіяні десятки м’язів обличчя, що надає їм додаткової пружності та еластичності.
 • По-четверте, цілунок допомагає у зменшенні зайвих кілограмів, оскільки забирає кілокалорії не гірше ніж гарна пробіжка. До того ж, поцілунок ще й обмін речовин нормалізує.
 • По-п’яте, під час поцілунку покращується робота серцево-судинної системи, знижується ризик інфаркту та інсульту.
 • По-шосте, цілунок слугує нашому організмові відмінною «гімнастикою» для дихальної системи та профілактикою легеневих хвороб.
 • По-сьоме, довгі поцілунки нормалізують кислотно-лужний баланс ротової порожнини, тим самим зменшуючи ризик виникнення карієсу та інших захворювань ротової порожнини.
 • По-восьме, регулярні цілунки позитивно впливають на гормональний баланс організму.
 • По-дев’яте, поцілунок допомагає краще зрозуміти свою другу половинку, налагодити певний духовний контакт на рівні підсвідомості.
 • По-десяте, до поцілунків можна завжди вдатися, коли закінчується тема для розмови)))

 

І, на закінчення, якщо Ви вважаєте себе справжнім майстром поцілунків, то думаю, Вам буде цікаво ознайомитися з наступними фактами:

 •    Найдовший поцілунок у світі належить парі з Тайланду, яка 14 лютого 2013 року поєднала свої губи аж на 58 годин 35 хвилин та 58 секунд. Цікаво скільки часу після цього повинно пройти, щоб у них виникло бажання поцілуватися знову?
 •     Найвитриваліший цілувальник Альфред Вольфрам зі штату Мінесота 15 вересня 1990 року поцілував 8801 людину, що зайняло приблизно 8 годин. Не відомо одне: це були виключно добровольці, чи палкий американець влаштував справжнє полювання? До-речі, він потім спробував встановити новий рекорд, поцілувавши 10 504 людини. Правда у пітьмі історії залишився ще один факт… Так і не зрозуміло, як Альфред потім вибачався перед їх чоловіками?

 

Так що, як би Ви гарно не цілувалися, слід пам’ятати, що немає межі досконалості, отже необхідно якнайбільше та найчастіше практикуватися у цьому і, можливо, наступного року ми напишемо вже про Ваш особистий рекорд!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...