• Головна
  • Українці просять Зеленського заборонити очне навчання у школах до закінчення військового стану
20:09, 5 липня
Надійне джерело

Українці просять Зеленського заборонити очне навчання у школах до закінчення військового стану

Українці просять Зеленського заборонити очне навчання у школах до закінчення військового стану

Електронна петиція до Президента Володимира Зеленського про заборону очного навчання у всіх навчальних закладах до закінчення військового стану та військових дій набрала необхідних для розгляду 25 тис. голосів.

Про це свідчать дані на сайті Президента.

Її ініціатор Марія Горшенєва просить Зеленського заборонити навчання у навчальних закладах у форматі офлайн до закінчення воєнного стану.

Автор пояснює подачу петиції тим, що не всі навчальні заклади мають бомбосховища та шляхи евакуації, деякі навчальні заклади мають вузькі коридори та сходові прольоти, також учні не зможуть сконцентруватися на навчанні, коли закінчиться повітряна тривога.

Також каменем спотикання для очного навчання ініціатор петиції вважає тривалість повітряних тривог.

“Під час повітряної тривоги потрібно негайно прямувати до укриття. Наприклад, місто Київ, 06.06.2022. Повітряна тривога почалася о 10:21. Загроза ракетного удару пройшла о 13:09. (цю інформацію можна перевірити в офіційному додатку “Київ Цифровий” ) Що учням робити 2 години 48 хвилин в укритті? Як при цьому триватиме навчальний процес?, – Зазначає автор.

Також наголошується, що дітям для щоденного очного відвідування школи потрібен портфель, канцелярія, книги, зошити, а для онлайн навчання – лише телефон, ноутбук чи комп’ютер.

Інформація про початок розгляду електронної петиції главою держави публікується у розділі електронних петицій на сторінці “На розгляді” не пізніше ніж через 3 робочі дні після надходження необхідної кількості підписів на її підтримку.

Розгляд петиції здійснюється невідкладно, але не пізніше 10 робочих днів з дня оприлюднення інформації про початок розгляду.

Про підтримку чи непідтримку петиції публічно оголошується Президентом на його веб-сайті.

Відповідь на електронну петицію не пізніше наступного робочого дня після закінчення розгляду публікується у розділі електронних петицій на сторінці “З відповідями”, а також надсилається письмово автору (ініціатору) такої петиції.

Керівництво Полтави вирішуватиме питання щодо розташування парковок

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#першокласники #школа #зарахування
Оголошення
live comments feed...