• Головна
  • Як зберегти зір: корисні поради
Новини компаній
17:53, 5 липня

Як зберегти зір: корисні поради

Новини компаній

В наш час ми постійно користуємось різноманітними девайсами. А деякі люди навіть працюють за комп’ютером. Звісно, що очі перебувають у постійній напрузі через випромінювання монітору. Так, деякі компанії, що випускають електрону техніку, вживають певних заходів і оснащують свою продукцію спеціальним захистом, але це стосується лише преміального сегменту дисплеїв. Більшість же користувачів має вдома звичайний монітор, і тому не може почуватися захищеним.

Кваліфікований офтальмолог Полтава знає, наскільки шкідливим буває постійне використання смартфонів і комп’ютерів без спроби захистити очі. Тому можна зустріти корисні рекомендації, як зберегти зір до похилого віку. А заразом уникнути небезпечних хвороб очей.

Що впливає на зір

Перш за все, потрібно зрозуміти, що саме впливає на зір. Звісно, що справа стосується не лише гаджетів, адже є люди, які ними майже не користуються, і тим не менш, звертаються до окулістів за допомогою.

До найбільш важливих чинників впливу відносяться:

·Спосіб життя, а саме наявність шкідливих звичок;

·Харчування;

·Режим роботи, відпочинку, життя;

·Обсяг та вид навантаження на очі.

Також варто додати до цього переліку й екологічне середовище, бо воно негативно впливає на здоров’я людини в цілому. А при ослабленому імунітеті страждають всі органи, в тому числі й органи зору.

Варто зазначити й умови праці. Наприклад, програміст весь час перебуває за монітором комп’ютера. Але зварювальник має набагато більше навантаження на очі, навіть при використанні високоякісної каски. Втім, обом фахівцям буде не зайвим звернутися до офтальмолога, принаймні за консультацією щодо профілактики захворювань очей. Тим більше, що у Свитогляд Полтава цены доступні для всіх верств населення. Не треба зволікати, особливо, коли проблема вже є. Адже ліки та діагностика у майбутньому обійдуться набагато дорожче, ніж витрати на консультацію.

Головні поради щодо збереження зору

Основні поради виходять з переліку факторів, що впливають на зір. Щоб уберегти очі потрібно правильно харчуватись, дотримуватись режиму сну, відпочинку та роботи, відмовитись від шкідливих звичок. А також, при роботі з електронікою, влаштовувати регулярні короткочасні перерви.

Також варто дотримуватись й інших порад:

·Працювати за комп’ютером або користуватись смартфоном/планшетом тільки при гарному освітленні;

·Використовувати спеціальні зволожуючі краплі для очей;

·При необхідності носити сонцезахисні окуляри, якщо яскраве сонце спричиняє дискомфорт для очей;

·Вживати вітаміни, які допомагають покращити роботу органів зору;

·Захищати очі від потрапляння диму, в тому числі тютюнового або промислового.

Крім того, необхідно регулярно відвідувати окуліста. Офтальмологическая клиника Полтава має сучасне обладнання, яке дозволяє виявити проблему ще на початкових стадіях. Це значно спрощує лікування, а часом можна взагалі обійтися профілактичними заходами.

Якщо лікар призначив лікування, то в жодному разі не можна його ігнорувати. Іноді пацієнти забувають випити пігулки чи закапати очі, вважаючи, що один пропуск не спричинить проблем. Але за одним пропуском слідує ще один, а потім ще один. В результаті план лікування порушений, і це має негативні наслідки.

Для швидкого відновлення зору можна скористатися послугою лазерної корекції. Це сучасний та доволі ефективний метод, який швидко вирішить проблему. Але після цього потрібно все рівно дотримуватись правил, захищати очі, уникати тих умов, які спричинили погіршення зору, інакше ефект буде тимчасовим, а проводити процедуру занадто часто не рекомендовано.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...