• Головна
  • У Кременчуці перевірять виконання перевізниками договірних умов
10:34, 5 липня 2013 р.

У Кременчуці перевірять виконання перевізниками договірних умов

У відділі транспорту перевірили якість надання послуг перевізників, що працюють у звичайному режимі

Начальник відділу транспорту та енергетики виконкому Кременчуцької міської ради Володимир Кургаєв за дорученням міського голови Олега Бабаєва перевірив роботу маршрутних таксі № 2, 9, 25 на предмет дотримання водіями договірних умов.

Під час перевірки головний транспортник міста ставив акцент на виконанні перевізниками зобов’язань у плані надання транспортних послуг пільговим категоріям населення, а також дотримання ними графіків руху авто, що працюють у «звичайному режимі». Варто зазначити, що після того, як під час прямого ефіру мер міста пригрозив керівникам автотранспортних підприємств достроковим розірванням угод, маршрутники дещо змінили своє ставлення до пасажирів-пільговиків. На момент перевірки на вищевказаних маршрутах не було виявлено жодного порушення, пов’язаного з відмовою безкоштовного перевезення громадянинам, які мають пільговий статус.

У той же час Володимир Кургаєв зазначив, що переважно у всіх транспортних засобах на час перевірки були відсутні графіки руху у «звичайному режимі». Також водії не оголошують назв зупинок, розташованих на маршрутах.

Саме на ці недоліки в роботі кременчуцьких перевізників також нарікали кременчужани під час їх останнього спілкування з мером на телеканалі «Лтава». Володимир Кургаєв зазначив, що відповідні доручення щодо виконання перевізниками пунктів договірних умов направлені на автотранспортні підприємства.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...