• Головна
  • Начальник ОВА Дмитро Лунін пояснив, за яких умов школи на Полтавщині зможуть розпочати навчальний рік "оффлайн"
14:00, 29 червня 2022 р.
Надійне джерело

Начальник ОВА Дмитро Лунін пояснив, за яких умов школи на Полтавщині зможуть розпочати навчальний рік "оффлайн"

Начальник ОВА Дмитро Лунін пояснив, за яких умов школи на Полтавщині зможуть розпочати навчальний рік "оффлайн"

29-го червня відбулася чергова відеоконференція начальника Полтавської ОВА Дмитра Луніна. Зокрема, він розповів представникам ЗМІ, як у області заклади готуватимуть до нового навчального року.

Дмитро Лунін зауважив, що у області роблять все, щоб навчальний процес у освітніх закладах розпочався 1-го вересня. Головний акцент робитимуть на безпеці учнів. Так, працівники ДСНС перевірять території закладів на наявність вибухонебезпечних предметів. Мова йде про заклади на півночі області, де йшли активні бойові дії. Також під час підготовки освітніх закладів до нового навчального року перевірятимуть систему оповіщення, наявність навігації для шляхів евакуації. Заклад повинен бути обладнаний укриттям або мати його у безпосередній близькості. У випадку повітряної тривоги освітній процес має бути перерваний до її завершення. За можливості,  продовжений в укритті.

Якщо сховище не може вмістити усіх учнів та педагогів, розглядатимуть можливість навчання у кілька змін. Сховища повинні мати запас води, медикаментів та необхідного обладнання. На початку навчального року проведуть тренування із учнями та наради із батьками із питань безпеки.

Не зможуть проводити заняття оффлайн заклади, які знаходяться на відстані ближче 40 кілометрів до лінії бойових дій. На Полтавщині таких наразі немає. 

Також Дмитро Лунін повідомив, що ВНЗ та заклади профтехосвіти можуть розпочати навчальний рік 15-го серпня або 1-го вересня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Дмитро Лунін #навчання #школи #освітній процес #відновлення #оффлайн
Оголошення
live comments feed...