• Головна
  • У ПОЛТАВІ РОСТЕ ЧИСЛО КВАРТИРНИХ КРАДІЖОК
12:31, 4 липня 2013 р.

У ПОЛТАВІ РОСТЕ ЧИСЛО КВАРТИРНИХ КРАДІЖОК

Поки громадяни відпочивають під палючим сонцем — квартирні злодії наполегливо «працюють»

Найприбутковіший період для квартирних злодіїв цього року розпочався у травні. З помітним підвищенням температури повітря, більшість громадян почали виїжджати за межі міста, відпочивати на період літніх відпусток. Саме на це розраховували професіонали «домушники» оскільки цінні речі, коштовні метали та певні заощадження залишилися вдома без нагляду господарів .

Зауважимо, що протягом місяця Державна служба охорони проводила всеукраїнську соціальну акцію «Квартира під охорону 2013», з метою забезпечення належного захисту майна громадян на час їхні відсутності. 6500 сімей скористалися її перевагами підключившись до центральної охорони та спокійно вирушили відпочивати. Проте на жаль ті, хто, знехтував порадами правоохоронців — доводиться пожинати плоди власної необачності.

За статистичними даними протягом травня-червня вчинено 835 крадіжок з різних форм власності серед яких 367-квартирні.

Найбільш популярною здобиччю зловмисників є дорогі коштовності з золото коштовні речі, телефони, планшети, гроші. Квартирні злодії почали чистити не лише будинки полтавців а й кременчужан завдані збитки вимірюються сотнями тисяч гривень.

Державна служба охорони та правоохоронці рекомендує громадянам дотримуватись елементарних заходів безпеки аби їхнє майно залишилось неушкодженим.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...