• У Полтаві Олександр Мамай вручив відзнаки та грошові премії переможцям і призерам Дефлімпійських ігор (ФОТО)
12:16, 24 червня 2022 р.
Надійне джерело

24-го червня у Полтавській міській раді проходить церемонія привітання та нагородження спортсменів та тренерів із Полтавської ОТГ – переможців та призерів XXIVДефлімпійських ігор, які пройшли у Бразилії із 1 по 15 травня. Участь у них взяли 24 спортсмени та 7 тренерів із Полтавщини.

Спортсменів та їх тренерів привітав міський голова Олександр Мамай. Він нагадав, що на Дефлімпійських іграх у Бразилії Україна посіла І місце у медальному заліку, завоювавши 138 медалей різного ґатунку. Із них 24 медалі у скарбничку збірної принесли спортсмени із полтавської громади. Зокрема, 15 медалей із карате, 8 медалей із настільного тенісу. Також на Дефлімпіаді перемогла збірна України із футболу, у складі якої виступали 10 футболістів із полтавського регіонального центру «Інваспорт».

-Спасибі за те, що показали такі високі результати і підняли прапор України на такий високий рівень! А Полтава завдяки вам тепер відома на увесь світ! Горджуся тим, що у нашому місті знаходяться такі спортсмени, які показують, що їх дух непереможний! – сказав у привітанні Олександр Мамай.

Спортсмени та тренери отримали почесні грамоти та грошові сертифікати від міської ради на суми від 30 до 110 тисяч гривень.

Щоб оперативно стежити  за перевіреними новинами підписуйтеся на наш Telegram. Разом тримаємо інформаційну оборону. Україна переможе!